Х пленум обкому Профспілки

опубліковано 29 жовт. 2009 р., 05:52 Профком Профком
 29 жовтня 2009 року відбувся Х пленум обкому Профспілки з порядком денним: "Про роботу профкомів вищих навчальних закладів щодо забезпечення трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників та студентів" та "Про підготовку до ХVІІІ звітно-виборної конференції обласної організації Профспілки".
З першого питання з доповіддю виступила голова обкому Профспілки Н.О. Дубовик.
Була надана можливість виступити і представникам профорганізацій ВНЗ.
Голова профкому ОНЮА М. Пашковський відзначив, що
забезпечення трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників і студентів вимагає дотримання таких ключових вимог:
оплата праці - оплата праці повинна бути не лише своєчасною, але і належною та забезпечувати викладачеві вищої школи гідне існування. В ОНЮА  зроблено все, щоб заробітна плата була однією з найвищих серед ВНЗ регіону і була стабільною з точки зору періодичності її отримання.
створення належних умов для праці та навчання - ані викладач, ані студент, аспірант або науковець не зможуть в повній мірі віддаватися викладанню, навчанню або науковій творчості, якщо ним будуть заважати побутові проблеми (освітленість аудиторії, температурний режим, забезпеченність приладами тощо).
забезпечення житлом. Саме болюче і найменш перспективне для працівників ВНЗ в аспекті успішності вирішення питання. ОНЮА майже на 100 % забезпечила студентів, які потребують, місцями у гуртожитках готельного типу.
створення умов для оздоровлення. Плідна праця повинна бути віддячена не лише гідною оплатою, але й відпочинком. В ОНЮА створені всі умови для забезпечення студентів та працівників високими умовами для відпочинку та оздоровлення. Майже десять гімнастичних та спортивних залів різного профільного спрямування, споркомплекс - у їх розпорядженні. Наразі проводиться капітальна реконструкція, а фактично - будівництво сучасної спортивно-оздоровчої бази "Феміда".
Реалізація вказаних умов створює у працівника та у студента впевненість у своєму майбутньому і є основним завданням як адміністрації ОНЮА на чолі з Президентом, професором С.В. Ківаловим, так і профспілкового комітету.