Хороший відпочинок – запорука успішної роботи!

опубліковано 11 трав. 2017 р., 05:08 Профком Профком   [ оновлено 11 трав. 2017 р., 05:30 ]

Хороший відпочинок – запорука успішної роботи!

27 квітня поточного року за ініціативи керівництва та первинної профспілкової організації  у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» пройшов один із самих веселих та цікавих студентських заходів – щорічний кубок Президента університету С.В. Ківалова з КВН.

У конкурсі взяли участь команди від усіх факультетів та інститутів університету. Цей захід являється одним із найулюбленіших серед студентів, показником цього є переповнений зал глядачів та вітання Президента університету С.В. Ківалова.

Для організації даного заходу були залучені активісти профсоюзної організації та працівники культури: голова профкому НУ «ОЮА» В.Є. Загородній, продюсер та член Національної Кіноакадемії М. Фірсенко, учасник 3-го сезону телепроекту «Ліга сміху» М. Бєлих, помічник президента НУ «ОЮА» В.А. Федоров, директор центру культури О. Слуцька, та спонсори Г.Я. Трипульський та Д. Головченко.

Цього року бажаючих проявити свої таланти та творчі здібності виявилося дуже багато і завоювати глядацькі симпатії старалися 10 команд.

Фестиваль проходив у 2 раунди, в кожному із яких студенти змагались у своєму гумористичному мистецтві. Між раундами на команди чекало одно із найскладніших випробувань – біатлон, але мішенню стало рішення журі, які обирали найбільш цікаві жарти.

Учасники даного заходу порадували присутніх не тільки веселими жартами, але й яскравими костюмами, вокально-танцювальними та хореографічними номерами.

Після довгих дискусій журі все-таки зробило свій нелегкий вибір – перемогу отримала команда факультету міжнародно-правових відносин, яку нагородили кубком Президента НУ «ОЮА»  С.В. Ківалова та поїздкою на студентську майовку на базу відпочинку в смт. Затока, організованою профсоюзним комітетом Первинної профспілкової організації університету.

Також у трійці лідерів команда соціально-правового факультету із колоритною назвою «Дикі гуси» та команда цивільно-правового факультету «Сусіди зверху».

Рішення журі було об’єктивним, неупередженим та винесено з урахуванням реакції глядачів.