Гра «Що? Де? Коли?» на Кубок президента НУ «ОЮА» академіка С.В.Ківалова з нагоди святкування Міжнародного дня студента

опубліковано 23 лист. 2011 р., 11:00 Профком Профком   [ оновлено 1 груд. 2011 р., 08:20 ]

Інтелект вкупі з азартом роблять дивовижні речі. 18 листопада ми спостерігали цей творчий тандем у дії. В стінах актового залу Національного університету "Одеська юридична академія" були проведені змагання з гри «Що? Де? Коли?» на КУБОК президента НУ «ОЮА» академіка С.В.Ківалова з нагоди святкування Міжнародного дня студента. Організатором цього конкурсу був  профспілковий комітет профспілкової організації Національного університету "Одеська юридична академія" та студентські профкоми інститутів, факультетів університету.

В змаганні взяли участь всі факультеті, які представили по одній команді, в кожній з яких було по 6 учасників.

Охочих подивитись було багато, майже весь актовий зал був заповнений глядачами, які з цікавістю спостерігали за грою команд.

У загальній атмосфері  відчувалася напруга, характерна для поєдинку суперників. Це зрозуміло, адже жага до перемоги була присутня у всіх командах.

Гра проходила в три тури: загальний, історичний та юридичний, кожний з яких складався з дванадцяти запитань.

На обговорення питань був виділений жорсткий регламент - всього одна хвилина.  Але іноді і цієї хвилини інтелектуалам було забагато. Велика все-таки сила – кмітливість!

Після кожного етапу змагань була організована невелика перерва, під час якої команди могли зробити заміну одного з гравців та подати апеляцію на рішення суддів.

Протягом турніру журі неодноразово відмічало оригінальність відповідей команди факультету правової політології та соціології.

За результатами трьох турів перемогу здобула  команда соціально-правового факультету, якій було вручено Кубок президента Національного університету "Одеська юридична академія" академіка С.В. Ківалова.

А от на друге та третє місце було чотири претенденти, для з’ясування сили яких спеціально було організовано додатковий тур з  п'яти запитань за результатами яких: друге призове місце дісталось команді Інституту прокуратури та слідства, а третє місце здобула команда факультету цивільної та господарської юстиції.

Для того щоб наступного року і ви змогли взяти участь у змаганні, пропонуються на ваш розсуд найцікавіші питання:

1)  Надмірне вживання солі може стати причиною цілого ряду  захворювань. Піклуючись про здоров'я громадян в британському містечку Стокпорт було прийнято постанову про скорочення стандартного  числа 17 до 5.

Питання: число чого було скорочено до п’яти?

2)   Ім’я цього молодого 20-літнього англійця досить звичне, але ось вже 12 років як він своє ім'я  недолюблює. Із всіх працівників банку лише він не може при розмові з клієнтом назвати повністю своє ім'я і прізвище. Адже як тільки він представляється клієнт перестає сприймати його серйозно. Це прямо таки чаклунське прокляття мати таке ім'я

Питання: Назвіть це ім'я і прізвище.

Під час таємної наради в кінці 50-х років ХХ ст. було проголошено таку фразу: "Ми повинні обрати абсолютно здорового і сильного чоловіка, ріст якого не перевищував би 170 см і вагою менше 70 кг., а головне у нього повинна бути широка посмішка".

Питання: Назвіть ім'я та прізвище людини, на яку згодом впав вибір.

Результати  гри  після

трьох турів виглядали так:

1 тур – загальні питання
МПВ - 14
ЦГЮ - 15 - т
ретє місце

Заінтригувало? Тоді готуйтесь, приходьте, відповідайте та ПЕРЕМАГАЙТЕ!