Фестиваль з КВК на кубок Президента НУ “ОЮА” С. В. Ківалова

опубліковано 8 трав. 2018 р., 05:53 Профком Профком   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 05:54 ]

26 квітня у стінах Національного університету “Одеська юридична академія” за ініціативи студентського профкому вишу відбувся щорічний Фестиваль з КВК на кубок Президента НУ “ОЮА” С. В. Ківалова. Цьогорічний фестиваль відзначився деякими особливостями: дебютувала команда Дети маминых подруг” у складі студентів Юридичного коледжу. Хлопці та дівчата, незважаючи на те, що за віком не є рівнею студентам НУ “ОЮА”, все одно змогли показати якісний гумор, здивувати суддів та глядачів смішними жартами, та гідно представили свій навчальний заклад. 

Також, крім команд факультетів та інститутів НУ “ОЮА,” були присутні команди з Міжнародного гуманітарного університету, які на рівних умовах змагались з іншими учасниками та здобули декілька нагород.

Виступи оцінювала незалежна суддівська комісія та редактори фестивалю у складі минулорічних переможців багатьох одеських ліг - команд “Однако здравствуйте”, “Часы дали”, а також представників Студентської ради та Центру культури НУ “ОЮА”.

Глядачі отримали неабиякий заряд позитиву від виступів учасників фестивалю. 

Хочеться привітати переможців, студентів, які після трьох років участі у фестивалі, все ж здобули перемогу - команду факультету цивільної та господарської юстиції - “Соседи сверху”. 

Окрім цього, кожній з команд була присуджена особлива нагорода у певній номінації. Ці нагороди жюрі розподілили таким чином:

  

1.                «Команда-відкриття фестивалю» отримала команда «Діти маминих подруг» Юридичний коледж

2.                «Найкраща акторська гра» отримала команда «Сусіди зверху» факультет цивільної та господарської юстиції

3.                «Найкраща мініатюра» отримала команда «На два фронти» Міжнародний гуманітарний університет

4.                «Найкращий жарт» отримала команда «Необьяснимо ,но ми попробуем» факультет психології,політології та соціології

5.                «Найкраще відео-запрошення» отримала команда «Дефективное агенство» факультет міжнародно – правових відносин

6.                «Найкращий музичний виступ» отримала команда «Кто ети люди» Інститут кримінальної юстиції

7.                «Найоригінальніше почуття гумору» отримала команда «Карусель» соціально – правовий факультет

8.                «Кураж фестивалю» отримала команда «Люля и кебаб» Міжнародний гуманітарний університет

9.                «Найкраща командна робота» отримала команда «Факультет журналістиуи»

10.           «Приз глядацьких симпатій» отримала команда «Представте себе» судово – адміністративний факультет

«Яскравий образ» отримала команда «Не полний состав» факультет адвокатури 
Comments