Другий студентський турнір з мафії

опубліковано 8 трав. 2018 р., 05:49 Профком Профком   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 06:02 ]
13 квітня за ініціативи профбюро факультету міжнародно-правових відносин відбувся Другий студентський турнір з мафії, у якому взяли участь студенти факультетів НУ “ОЮА”, а також, юридичного коледжу.

Турнір був приурочений до п'ятниці 13 числа. Ця дата, як відомо за повір'ями несе неприємності та невдчі людям. Але студенти Юридичної академіі не дуже забобонні, і саме тому змогли вдало провести цей турнір.

Хочеться привітати переможців гри - студентів соціально-правового факультету та факультету міжнародно-правових відносин. Вони виявили справжній професіоналізм та неабиякий розум, і саме тому здобули свої призові місця.

Ма́фія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Турнір з мафії – це надзвичайно корисна можливість проявити свої розумові здібності на практиці, поспілкуватися у колі однодумців та, навіть, знайти нових друзів!