Довгоочікуваний запуск небесних ліхтариків

опубліковано 18 жовт. 2017 р., 06:45 Профком Профком   [ оновлено 18 жовт. 2017 р., 06:51 ]
До 20-річчя  НУ «ОЮА»

Профком Національного університету «Одеська юридична академія» шанує та продовжує традиції, які складались на протязі багатьох років у стінах рідної Альма Матер. Подія, яка відбулась 29 вересня на площі 10 квітня є, і маємо надію, що залишиться, нашою доброю традицією.

29 вересня, профкомом був проведений вже такий довгоочікуваний запуск небесних ліхтариків, який зібрав рекордну кількість студентів, викладачів та навіть керівництво факультетів. За приблизними підрахунками на площі зібралось близько 800 людей.

З погодою не пощастило – зірвався сильний вітер та було досить прохолодно. Але це  ні краплі не завадило нашим студентам насолодитися теплою та сімейною атмосферою, яка панувала. У такі моменти люди зближуються, відчувають себе у колі рідних.

Десятки ліхтарів полетіли до неба, десятки людей знайшли собі нових друзів та знайомих.А виручені благодійні кошти були направлені на допомогу до Обласного притулку для неповнолітніх «Світанок» 4 жовтня. Адже було зібрано близько 7 тисяч гривень і закуплено усі обумовлені з керівництвом притулку речі.

Щиро дякуємо усім за участь та за теплу, сімейну атмосферу.  Маємо надію, що протягом багатьох років студенти Національного університету «Одеська юридична академія» будуть дарувати людям посмішки та радісний настрій!