До 20-річчя створення Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 12 трав. 2017 р., 05:09 Профком Профком   [ оновлено 12 трав. 2017 р., 05:30 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

Профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» разом із керівництвом університету постійно приймає участь у розробці заходів щодо стимулювання підвищення ефективності професійної підготовки випускників – майбутніх юристів.

До складу Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» входять майже 6000 студентів, які не тільки освоюють професію «юрист», а також приймають активну участь у громадському житті учбового закладу та м. Одеси.

Практичні заняття зі студентами – випускниками на кафедрах університету проводяться в умовах, наближених до реальних.

Студенти-магістри 5 курсу Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» завершили навчання по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого».

Програмний комплекс, який базується на нормах КПК України та практиці його застосування, розроблено вченими і спеціалістами університету, під патронатом Президента університету, народного депутата України, академіка Ківалова С.В.

Тому, випускники університету знають – їхні знання потрібні державі і вони будуть працевлаштовані!

Члени профсоюзного об’єднання Інституту кримінальної юстиції Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» після завершення практичних занять по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого» 27 квітня 2017 року.

Ректорат університету уважно вивчає рівень викладання учбових дисциплін.

Директор Інституту кримінальної юстиції, доцент Підгородинській В.М. та завідуючий кафедрою криміналістики університету, професор Тіщенко В.В., привітали студентів з успішним завершенням учбової програми по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого».

Всі студенти-магістри підтвердили свою готовність до самостійної роботи.

Викладач кафедри криміналістики, доцент Загородній В.Є.

Адміністратор програми, спеціаліст 3 категорії Єлховський І.В.                                                                                                                                                       27 квітня 2017