День фізичної культури та спорту з Профкомом НУ «ОЮА»

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:12 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:29 ]

9 вересня 2017 року члени Первинної профспілкової організації – студенти НУ «ОЮА» та МГУ зібрались у спортивному комплексі університету, щоб відсвяткувати День фізичної культури та спорту.

Разом із студентами президент нашого університету Сергій Васильович Ківалов також прийняв участь у даному заході. На свято були запрошені усі бажаючі, які звісно ж не пожалкували.

Найбільш активну участь у святкуванні заходу прийняли члени профсоюзу таких факультетів: Судово-адміністративного факультету, Інституту кримінальної юстиції та Факультету цивільної та господарської юстиції.

Спільна зарядка, ігри у футбол, баскетбол і інші види спорту, у яких приймали участь хлопці, дівчата та навіть керівництво і викладачі, - сприяло підняттю настрою всім.