Дебют першокурсника в НУ "ОЮА"

опубліковано 24 квіт. 2017 р., 01:06 Профком Профком   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 01:08 ]

ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА В НУ «ОЮА»

Адміністрація та Первинна профспілкова організація університету прагнуть того, щоб студентів об’єднувало не тільки навчання, але й активне дозвілля, щоб кожен студент умів радіти успіхам один одного.

Президент університету С.В. Ківалов завжди підтримує студентські ініціативи та надає можливість всесторонньо розкривати творчі здібності студентів.

12 квітня у Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся грандіозний захід – дебют першокурсника. Представники усіх факультетів НУ «ОЮА» дали можливість усім глядачам та журі поринути у дивовижний світ талантів першокурсників.

Студенти досить відповідально та креативно віднеслись до підготовки своїх виступів та продемонстрували свої таланти й акторські здібності. Захоплювали дух мюзикли у стилі кабаре «Мулен Руж», «ОНЮА-ленд», Алладін», мюзикл про молодіжну субкультуру 50х років "Стиляги", романтична постановка «Ромео і Джульєтта», постановка «Маска», рок-опера «Моцарт», та, звичайно, постановка «Хогвардс».

Рішення про переможця давалося дуже складно, тому що усі без перебільшення команди на сцені проявили себе як вокалісти, танцюристи та актори.

І зовсім не дивно, що явного лідера журі так і не змогли визначити, та оголосили переможцями дебюту першокурсника дві команди – колектив факультету психології, політології та соціології і колектив факультету журналістики. Таким чином, переможці розділили між собою кубок Президента НУ «ОЮА» С.В. Ківалова.

Також Голова профспілкового комітету В.Є. Загородній та заступник Голови профспілкового комітету по роботі зі студентами Ілона Андрєєва нагородили найактивніших представників кожного факультету за участь у житті студентського Профкому.

Грамотами були відзначені:

Студенти факультету адвокатури:

1. Маснюк Тетяна

2. Заборовська Ольга

3. Федоренко Ганна

4. Заборовська Ольга

5. Крутикова Марія

6. Рябокінь Ксенія

7.Перило Владислав

8. Коваль Дарина

9. Матевосян Інеса

10. Довгань Вікторія