Дебют першокурсника" на "Кубок президента" Ківалова С.В.

опубліковано 26 бер. 2018 р., 05:33 Профком Профком   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 05:38 ]

Сьогодні 23 березня відбувся щорічний фестиваль "Дебют першокурсника" на "Кубок президента" Ківалова С.В.

Дебют першокурсника - щорічний захід для першокурсників університету, який дає їм можливість показати свої таланти і творчі здібності в різних сферах мистецтва. Вже більше 5 років студенти-першокурсники пробують себе на сцені університету, де розкривають свої здібності і таланти. 

Метою проведення Дебюту першокурсника є залучення першокурсників в суспільне життя університету. Дебют першокурсника допомагає не тільки розкрити таланти студентів, а й показати їм існуючі в університеті творчі об'єднання, учасниками яких їм пропонується стати.

 Цього року тему дебюту було обрано Культурна спадщина України. У ході цього за кожним факультетом було закріплено відоме місто України. У ході цього за кожним факультетом було закріплено відоме місто України. 

Профком НУ "ОЮА": Щиро вітаємо факультет міжнародно-правових відносин та їх місто Львів з перемогою у конкурсі “Дебют першокурсників” та бажаємо успіхів і творчого розвитку! 

Друге місце зайняв факультет журналістики з містом Херсон, студенти за короткий час створили справжню історію, а також отримали приз за найкращі костюми.

Третє почесне місце зайняв факультет адвокатури і їх місто Одеса.


   
Також профком НУ "ОЮА" та Президент університету Ківалов С.В нагородив Інститут Кримінальної юстиції та їх місто Запоріжжя з перемогою у номінації Найкращий танок. 

І нарешті довгоочікуваний приз глядацьких симпатій отримав факультет політології,психології та соціології. Усі у залі були зачаровані театральною виставою факультету. 
  

Comments