"Дебют - 2015"

опубліковано 24 квіт. 2015 р., 15:00 Профком Профком   [ оновлено 24 квіт. 2015 р., 21:58 користувачем Mykola Pashkovsky ]

17 квітня у стінах Національного Університету «Одеська юридична Академія» відбувся «Дебют першокурсників». Слід зазначити, що такий захід у нашому ВНЗ проходить вперше, проте це не завадило стати йому надзвичайно популярною та цікавою подією! Першокурсники всіх факультетів мали можливість показати свої таланти і довести, що вони, справді, кращі серед кращих. Напередодні, методом жеребкування було обрано теми, з якими учасники повинні були пов’язати свій виступ. «Одеський дворик», «Євротур», «Українське весілля», «Курортний роман», «Карнавал», «Восточные сказки» , «Общежитие», - саме так звучали їх назви.
Показати багатогранність талантів першого курсу - така чудова можливість з’явилася в Національному Університеті «Одеська Юридична Академія» завдяки ініціативі профспілкового комітету, бо … «якщо зірки запалюються, то це кому-небудь треба».

Почнемо з назви цього заходу - "Дебют". Це перший вихід першокурсників на сцену академії, а ще, цей захід взагалі вперше проводиться в стінах нашого ВНЗ – отож, погодьтесь,вельми символічна назва, чи не так?! Стосовно умов конкурсу: по-перше, кожному факультету за допомогою жеребкування була запропонована тема, яку студенти повинні були ментально та яскраво розкрити (за допомогою пісень, танців, читанням віршів і т.і.) Загалом, необхідно було максимально продемонструвати свої таланти і сильні сторони! По-друге, своєрідним ноу-хау стало оцінювання конкурсу, оскільки як у відомій «Лізі сміху» свій вибір кожен із представників факультетів делегований в журі демонстрував вставанням, в разі якщо виступ подобався.

Так от, найактуальніша тема дісталася факультету журналістики - "Гуртожиток". Студенти, готуючись до заходу, провели навіть журналістське розслідування, для того, щоб максимально розкрити тему «Життя в місці, якого я хочу скоріше позбутися». А також зняли невеличкий фільм з цього приводу, ще б пак: акули пера знали свої сильні місця. Цей ролик виявився однією з фішок «Дебюту НУОЮА -2015» - журналісти справді виділились. Факультет цивільної і господарської юстиції отримав тему «Євротур». Це тема-мрія, бо подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим, а спостерігаючи виставу першокурсників ЦГЮ глядачі насправді озолотилися.

Чи бували ви в Бразилії на найвідомішому карнавалі? Ваша відповідь, як правило,«ні»? Та ніхто не засмутився на «Дебюті-2015»,бо саме такий карнавал влаштували студенти соціально-правового факультету, які й отримали тему "Карнавал» і котрі, безумовно, запалювали всіх так само гаряче, як і у Ріо-де-Жанейро. Після гарячої Бразилії, зал вирушив на схід на казковий перегляд. Саме тема «Східні казки» і дісталася студентам судово-адміністративного факультету. Ця подорож була особливо захопливою для представників чоловічою статті і запам’яталась всім палкими танцями. Наступна, не менш колоритна тема – «Одеський дворик» дісталася факультету адвокатури. Перевтілення в тіток Сонь і дядьків Ізь не могло не сподобатись, бо воно було реально чисто по- одеськи крутим ! А тема «Українське весілля» за сліпим жеребом випала Інституту прокуратури та слідства (чудова і близька по духу всім студентам тема, адже українці мають багато традицій і обрядів пов'язаних з цією подією), а свято, яке сотворили першокурсники ІПС воістину було грандіозним. Як би ви обіграли б тему – «Курортний роман»? Пропозиції най- най-най екзотичніші… А от, факультет міжнародно-правових відносин знайшов свою інтерпретацію і продемонстрував на сцені захоплюючу історія курортної любові, яка вирізнялась з-поміж інших яскравістю та оригінальністю. До речі, Кубок глядацьких симпатій отримали саме першокурсники МПО і недаремно.

А факультет Правової політології та соціології розвивали тему "Вестерна". Майбутні соціологи і політологи з легкістю перевтілились в ковбоїв і показали специфіку Дикого Заходу. Таким чином першокурсники академії створили на сцені нереальний екшн.

В перервах між виступами відбувалась урочиста церемонія нагородження грамотами профспілкового комітету НУ ОЮА кращих активістів з оголошенням відповідних титулів. … Так, ««Патріотка року» - Христич Катерина;

«Романтик року» - Дмитрієв Вадим;

Відкриття року - Сич Михайло;

«Креатив року» - Матевосян Інеса;

«Незламна року» - Попіль Тереза;

«Відповідальність року» - Крикунова Аліна;

«Айтішник року» - Амельохін Антон;

«Неординарність року» - Коваль Дара;

«Елегантність року» - Савчук Олексій;

«Олімпієць року» - Зайцев Артем;

«Манс року» - Воськало Андрій;

«Посмішка року» - Король Ольга;

«Мисливиця за миттєвостями» - Перейма Мирослава;

«Круїзниця року» - Красюк Марія;

«Вподобай року» - Пасік Максим;

«Надійність року» - Степанець Юрій .

Нагородження проводили голова профкому Пашковський М.І. та голова студентського профкому Андреєва Ілона.

І нарешті , хто ж став почесним володарем кубка переможця «Дебюту- 2015»? Не будемо тягнути інтригу, («Оскар» відпочиває ) …завдяки своїм талантам і старанній підготовці до першого в НУ ОЮА весіннього дебюту факультет правової політології та соціології отримав золото цього конкурсного змагання. Отже, привітаємо всіх: першокурсників МПО і ППС – із заслуженою перемогою, інших учасників шоу - з бажанням відігратись, яке однозначно виникає, коли програєш, студентів академії – з можливістю продемонструвати факультетську дружбу в нових заходах профкому, а всіх разом – з чудовим святом, що було організовано студентською професійною спілкою!