Четвертий день Спартакіади - футбол

опубліковано 17 трав. 2012 р., 20:40 Профком Профком   [ оновлено 18 трав. 2012 р., 21:36 ]
Сьогодні, 17 травня, відбувся грандіозний футбольний турнір, в якому взяли участь вісім команд структурний підрозділів Національного університету "Одеська юридична академія".

Судді турніру розподіли команди в дві групи А і B.

Розпочався турнір з матчу між Факультетом міжнародно-правових відносин та юридичної журналістики і Інститутом прокуратури та слідства.

Переможцями в своїх групах стали команди Інститута прокуратури і слідства та факультету правової політології і соціології, який було представлено виключно офіцерами кафедри військової підготовки університету.

В результаті жорсткого протистояння у фіналі між ІПС та ФППС (КВП) перемогу з мінімальною перевагою (1:0) отримала команда ІПС.

Друге місце зайняла команда ФППС (кафедра військової підготовки).

Третє розподілили команди ФЦГЮ та кафедри фізичної підготовки (виступала поза конкурсом).

Турнір викликав неабиякий інтерес і у вболівальників.

Зустріч жваво коментувалася членом профкому Коваленком Романом.

Віват усім учасникам турніру.
Завтра, 18 травня  - турнір з настільного тенісу.
Профком