Благодійна фото-сушка "Рідна Україна"

опубліковано 3 лип. 2015 р., 03:34 Профком Профком
4 червня 2015р. в нашій академії профспілковим комітетом було презентовано чергову благодійну акцію – першу фотосушку на тему: " Рідна Україна". 


Фотографія – це творча й клопітка робота в поєднанні з талантом. Відчуття композиції у фотографа можна порівняти зі слухом музиканта. Отож, усі професіонали і любителі отримали запрошення взяти участь у цій неймовірній акції. Нагодою продемонструвати свій талант і унікальність рідної природи скористались ініціативні та небайдужі студенти , які виставили свої фотороботи для участі. 


Велика кількість студентів і викладачів НУ "ОЮА", а також гості виставки мали змогу насолодитись справжніми шедеврами наших учасників, креативність яких не викликала жодних сумнівів.

Не менш цікавою стала можливість сфотографуватись для світлини інстаграм профкому ))
Протягом всього дня звучали прекрасні сучасні композиції від нашого ді-джея «Валерчика» , захоплював і м-сі супровід від знаного всіма в академії - Степанця Юрія, а також своїм майстерним вокалом дивувала Вікторія Ябченко. Неперевершеним виявився відгук старенької , яка завітала на фотосушку і була неабияк здивована подією: її вигуки в мікрофон - "Слава Україні! Слава українським студентам"- були своєрідною громадською оцінкою нашої акції. 


Усі фотографії були виставлені на продаж, гроші,виручені з акції, направлені на допомогу діткам з вадами слуху. 
Благодійність справді починається з кожного! 
Таким чином, свою частинку теплоти активісти професійного комітету НУ "ОЮА" намагались передати всім і кожному ) 
Профком особисто бажає всім студентам терпіння і успіхів під час сесії та не забуває нагадувати: «Любіть профком,як профком любить Вас!»
Comments