Без назви

опубліковано 25 лист. 2016 р., 01:49 Профком Профком
15.11.2016 року Одеський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України влаштував прийом у Будинку вчених з нагори святкування Дня студента.

Голова обкому Профспілки Дубовик Н.О. і заступник голови обкому Щедров І.М. нагородили активну молодь Одещини пам'ятними грамотами і квітами. Привітали також чудовою концертною програмою студенти політехнічного університету під керівництвом Гольштейна Й.Є. (директор БК ОНПУ). Не менш вдалим завершенням вечора був святковий фуршет, на якому підняли келихи за співпрацю всіх ВНЗ Одещини на благо студентства.

Отже, давайте привітаємо студентів з числа профспілкового активу ППОС НУ "ОЮА" за високі показники в навчанні, активну участь у розвитку студентського профспілкового руху та з нагоди святкування Дня студента:
- Андреєву Ілону - заступника голови Профспілки НУ"ОЮА" (по роботі зі студентами);
- Крикунову Аліну - заступника голови профбюро інституту кримінальної юстиції;
- Работу Світлану - заступника голови профбюро факультету цивільної та господарської юстиції