Відбувся ІХ Пленум Одеського обкому профспілки працівників освіти і науки України

опубліковано 1 лист. 2013 р., 00:12 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 1 лист. 2013 р., 00:19 ]
31 жовтня 2013 року відбувся черговий, ІХ Пленум Одеського обкому  Профспілки працівників освіти і науки України, в якому взяв участь голова профкому Національного університету "Одеська юридична академія" М. Пашковський.
З вказаного питання було прийнято відповідну постанову.
Також відбулося нагородження профспілкових організацій.
Первинна профспілкова організація Національного університету "Одеська юридична академія" нагороджена Дипломом Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки України як переможець обласного огляду роботи організаційних ланок Профспілки працівників освіти і науки України на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей освітян у 2013 році.

31 октября 2013 состоялся очередной , IX Пленум Одесского обкома Профсоюза работников образования и науки Украины , в котором принял участие председатель профкома Национального университета " Одесская юридическая академия " ​​Н. Пашковский.
По указанному вопроса было принято соответствующее постановление Пленума.
Также состоялось награждение профсоюзных организаций .
Первичная профсоюзная организация Национального университета "Одесская юридическая академия" ​​награждена Дипломом Одесского обкома Профсоюза работников образования и науки Украины как победитель областного смотра работы организационных звеньев Профсоюза работников образования и науки Украины на лучшую организацию оздоровления и отдыха детей работников образования в 2013 году.