З життя пішов провідний спеціаліст кафедри військової підготовки, полковник у відставці Більський Юрій Анатолійович

опубліковано 13 серп. 2015 р., 02:42 Mykola Pashkovsky   [ оновлено 13 серп. 2015 р., 02:43 ]
З життя пішов провідний фахівець кафедри військової підготовки, полковник у відставці Більський Юрій Анатолійович.

Колектив Національного університету «Одеська юридична академія» з сумом повідомляє про те, що 12 серпня після тривалої хвороби на 80-му році життя помер провідний спеціаліст кафедри, полковник у відставці Більський Юрій Анатолійович.
Більський Ю.А. народився 14 липня 1936 року в м Остер Чернігівської області.
Після закінчення школи в 1953 р. поступив і в 1956 р. закінчив Одеське артилерійське училище.
Військову службу проходив на різних командних посадах у військах Прикарпатського, Прибалтійського і Північнокавказького військових округів, Групи Радянських військ у Німеччині.
Після звільнення в запас працював в Приморському РВК м Одеси, з 2000 року - на кафедрі військової полготовки Одеської національної юридичної академії на посаді інспектора кадрів, провідним спеціалістом.
На всіх посадах Більський Ю.А. показав себе професіоналом високого рівня.
Нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, багатьма медалями.

Пам'ять про товаришів по службі, прекрасну людину Юрія Анатолійовича Бильського назавжди збережеться в наших серцях.

Коллектив кафедры военной подготовки Национального университета «Одесская юридическая академия» с прискорбием сообщает о том, что 12 августа после продолжительной болезни на 80-м году жизни скончался ведущий специалист кафедры полковник в отставке Бильский Юрий Анатолиевич.
Бильский Ю.А. родился 14 июля 1936 года в г. Остер Черниговской области. После окончания школы в 1953 г. поступил и в 1956 г. окончил Одесское артиллерийское училище. Военную службу проходил на различных командных должностях в войсках Прикарпатского, Прибалтийского и Северокавказского военных округов, Группы Советских войск в Германии. После увольнения в запас трудился в Приморском РВК г. Одессы, с 2000 года – на кафедре военной полготовки Одесской национальной юридической академии в должности инспектора кадров, ведущим специалистом.
На всех постах  Бильский Ю.А. показал себе профессионалом высокого уровня. Награжден орденом Трудового Красного Знамени, многими медалями.
Память о сослуживце, прекрасном человеке Юрии Анатольевиче Быльском навсегда сохранится в наших сердцах.