Пішов з життя професор кафедри криміналістики Берназ Василь Дмитрович

опубліковано 15 бер. 2016 р., 12:55 Mykola Pashkovskyi   [ оновлено 15 бер. 2016 р., 12:56 ]
Профком університету з сумом сповіщає про те, що 14 березня пішов з життя Берназ Василь Дмитрович – професор кафедри криміналістики, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Народився 4 липня 1949 р. у селі Іванівка Великомихайлівського району Одеської області. У 1975 р. закінчив Одеський державний університет ім. І. І. Мечнікова (нині – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова). З 1975 р. по 1977 р. працював слідчим УВС Одеського міськвиконкому. З 1977 р. по 1979 р. – викладач юридичного факультету Одеського державного університету ім. І. І. Мечнікова (нині – Одеський національний університет імені І. І. Мечникова). З 1979 р. по 2010 р. працював в Одеському державному університеті внутрішніх справ викладачем, старшим викладачем, начальником кафедри криміналістики та професором кафедри. З 2010 р. по теперішній час був завідувачем кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Міжнародного гуманітарного університету.

Член Спеціалізованої вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук; Спеціалізованої вченої ради Одеської національної юридичної академії (нині – Національний університет «Одеська юридична академія»); Спеціалізованої вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Член редакційної ради «Наукового вісника Міжнародного гуманітарного університету», член редакційних колегій журналів: «Кримський юридичний вісник», «Південноукраїнський правничий часопис» та ін.

Прощання з Василем Дмитровием відбудеться 16 березня 2016 року в приміщені Міжнародного гуманітарного університету з 11 години.

Щиро співчуваємо рідним, близьким, трудовому колективу!!!