8 березня в НУ "ОЮА"

опубліковано 2 квіт. 2013 р., 13:25 Профком Профком
Напередодні весняного свята 8березня 2013 року Профком Національного Університету «Одеська Юридична Академія» привітав всіх жінок та дівчат академії! 
Цьогорічні вітання розпочались вранці у приміщеннях всіх корпусів нашої альма-матір. Активісти профспількового комітету намагались проявити свої найкращі вміння і здібності, віднайти найоригінальніші способи вітання найчарівнішої половини людства. Ми дарували жінкам не тільки квіти, а і чудовий настрій, позитивні емоції, посмішки та радість від відчуття чогось грандіозного. Звучала легка весела музика, проводились конкурси для всіх бажаючих. А веселі зайці - помічники стали не тільки окрасою свята , а й були просто незабутніми! Жодна жінка не залишилась байдужою того по-справжньому теплого березневого дня. Так, все виходить тоді, коли реалізовуються задоволення бажання жінок –адже чого хоче жінка, того хоче Бог!

Не менш приємним , і навіть більше -зовсім неочікуваним виявився "гусарський" спосіб привітання:як давно наші чоловіки відвикли демонструвати свої почуття,стоячи на колінах та цілуючи руку жінкам! Але навіть через століття така давно забута звичка бентежить душу і серце кожної представниці слабкої статті! Мабуть на генному сприйнятті ми ще довго не будемо шокуватись від любязностей проявлених таким чином і зовсім по-іншому сприйматемо чоловічу увагу.
Comments