6 вересня 2012 року - вечірка, присв’ячена Дню першокурсника університету, організована студентським профкомом

опубліковано 9 жовт. 2012 р., 23:08 Профком Профком   [ оновлено 6 лист. 2012 р., 14:30 ]
Студентство, мабуть, найбільш безтурботна та щаслива пора в житті будь-якої людини. Нічні гуляння до ранку, безсонні ночі перед іспитом, та інші моменти безпосередньо пов'язані зі студентством. Крім того, саме в цей час студент починає дорослішати і нести відповідальність за свої вчинки.
Однак не всі студенти одразу ставали старшокурсками. Безумовно, абсолютно кожному студенту довенилося бути якийсь час першокурсником. На частку студента першокурсника випадає безліч заходів і подій. Зокрема, це і День першокурсника, і посвята в студенти, яка відбулась за підтримки Профкому Студентів НУ” ОЮА” 6 Вересня в одному з кращих клубів м. Одеси “Ітака”.
Цей захід продемонстрував велику кількість талановитих студентів, які навчаються в нашій академії. Відкривала концерт, до речі, студентка соціально-правового факультету. Студенти нашого університету отримали чудову нагоду продемонструвати свої вміння та таланти. Невичерпна студентська фантазія дозволяє перетворити звичайне свято у феєрію студентських талантів, енергії та винахідливості, яке завершилось святковою дискотекою.
Загалом посвята першокурсників НУ “ОЮА ”залишила чимало яскравих та незабутніх вражень. І прийшовши на наступний день на пари, кожен присвячений першокурсник, згадуючи ту ніч, буде тільки радий, що провів її в колі своїх друзів - союзу молоді.