5 жовтня 2012 року збори студентського профактиву

опубліковано 9 жовт. 2012 р., 23:09 Профком Профком   [ оновлено 6 лист. 2012 р., 14:36 ]
5 жовтня 2012 року в аудиторії головного корпусу відбулися чергові збори студентського профактиву Національного університету "Одеська юридична академія".

Першокурсники мали змогу познайомитись з членами своїх професійних комітетів, дізнатись про цільові завдання організації, яка створена і діє з метою представництва та захисту прав та інтересів студентів . Адже наша первинна профспілкова організація - це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів НУ ОЮА, метою якої є здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. 
Було проінформовано студентську громадськість про систему заходів щодо залучення студентів до трудових, громадських, спортивних, благодійних акцій, організацій екскурсій, туристичних поїздок історичними місцями. 

Доведено до відома присутніх про плани щодо організації змістовного дозвілля в Національного університету "Одеська юридична академія, в якому сформувались традиції проведення тематичних вечорів відпочинку, конкурсів КВК, спортивних змагань. У підсумку ж сформульовано основне завдання – урізноманітнення форм і методів діяльності профкому, створення умов для розвитку творчих здібностей нашого студентства, підвищення рівня проведення спортивних та культурно-масових заходів в альма-матер.
Comments