50 відтінків незабутнього відпочинку Профкому НУ «ОЮА» в Буковелі -2015

опубліковано 7 лют. 2015 р., 06:24 Профком Профком

7 дней...для кого-то это просто  неделя...

А для нас, ПРОФКОМОВЦЕВ - это маленькая жизнь,

маленький сказочный сон...

Для кого-то   вчера закончилась  поездка

и они   с оптимизмом  заявляют: "До свиданья, Буковель!",

а для кого-то завтра  заканчивается  студенчество

и они со слезами говорят: "Прощай, АКАДЕМИЯ!"...

Давайте ценить   каждую минуту  проведенную вместе,каждый день, каждый час…

Помните:  «БУКОВЕЛЬ – СЕГОДНЯ, АКАДЕМИЯ-НАВСЕГДА»

     

   Неймовірно прекрасні Карпати взимку, без сумніву, кращого місця  в Україні  для активного відпочинку просто не існує.  Тому студентський профком вже традиційно зимовими канікулами  поринув  у  чудову казку  гірськолижного курорту Буковель.   Щороку студенти юридичної академії приїжджають сюди, щоб особисто  споглядати  всю божественну красу цієї частини Українських Карпат, насолоджуючись  гармонійним  поєднанням  відпочинку душі і тіла. Зимова  Буковель - це сприятливий клімат, високий рівень сервісу, розвинена інфраструктура туризму, комфортабельні умови проживання, безліч ресторанів з дивовижною традиційною кухнею і маса незабутніх вражень.   

Згідно запланованих заходів  профкому 29-ого січня  50 студентів  нашої академії   зустрілись на  залізничному вокзалі Одеси: «Ого! Весь вагон -  тільки наш  і  що потрібно більш  для щастя!))»   Лише  ніч  розділяла   нас  від  засніжених  Карпатах, неймовірних пригод і  справжнього активного дозвілля!   Всі очікували на  класний  спільний відпочинок в горах, серед величних і  прекрасних вершин, в колі  друзів і знайомих, на відновлення фізичних сил, оздоровлення  і справжню насолоду від поїздки  і жодний  з нас не розчарувався у своїх сподіваннях.     Кожен день був крутим і цікавим по-своєму  і так хочеться ділитись  неймовірними  відчуттями з кожним окремо та з  цілим світом загалом. Вже  першого дня  любителі  лиж потрапили на нічатання, а  тому   ніч  заїзду була  особливо спокійна – всі  спали немов   після недільного марафону.  А вже на другий день нам підкорялись  карпатські вершини: для когось то було важко, для когось вперше,  а хтось катався  так, ніби   родився  з  лижами. В Буковелі кожний знаходив собі втіху: різноманітної складності гірки, сноуборди, сани  плюс місцеві клуби і караоке, карпатські бані,  гуцульські калиби, сауни  та … просто веселі посиденьки в номерах!          


    А ще на нас чекали вечірні екскурсії файним містом Тернополем ,  зі своїм великим озером в центрі міста, парками, неабиякими  інтер'єрами  в західноукраїнському стилі   місто   залишило тільки чудові враження та гарні спогади. Так трапилось, що цього року  нам  випала нагода  відсвяткувати   аж чотири   дні народження:  весело, креативно, з розмахом (так  можуть  тільки  в НУ «ОЮА»)  ми доводили, що   завжди  були, є і будемо  однією  великою  сім’єю   👪.  Друзі – колеги мали змогу продемонструвати: «Разом – ми єдині,  дружелюбні та  непереможні!». Тому  не дивлячись на «креатуру» м’язів,  легку  втому, постійний недосип  – море позитивних  емоцій  було настільки гігантським, що забути цю поїздку  насправді  не вийде ні  в  кого!


Студентів   ніколи не влаштовувало життя, яке веде більшість людей.    Профком  академії   хоче жити більш насичено і яскраво,  тому завжди  намагається втілити свої мрії в життя: 

Буковель – зимовий рай, ми повернемось, чекай на нас!  


Comments