Поїздка до дитячого будинку

До 20-річчя НУ «ОЮА»

 

Профком Національного університету "Одеська юридична академія", в черговий раз традиційно побував в Обласному притулку для неповнолітніх "Світанок", який знаходиться за адресою вул. Василя Стуса 2Б/9.

На кошти, які були зібрані під час Тижня Здоров’я, зокрема, під час акцій «День Посмішки» та «Благодійний запуск небесних ліхтариків», нашими студентами було закуплено для притулку: мило, зубні пасти, щітки, туалетний папір, ящик миючого засобу для посуду, пральний порошок, мочалки, перчатки, граблі, лопати, віники, мітли, 65 кг яблук, печиво, цукерки, ліки більш ніж на 1500 гривень, замки на двері, сода, мука. І це не весь перелік! 

   Крім цього знайшлося багато охочих поїхати і подарувати щось від себе. Кількість тих, хто відвідав дитячий притулок, була досить великою. Організатори навіть не підозрювали, що буде така кількість бажаючих допомогти тим, хто цього потребує.

   Дуже подобається те почуття, коли розумієш, що своїми зусиллями зміг подарувати маленьким людям трохи посмішок і щастя в їх тяжке життя. Чекайте нас ще, ми скоро обов'язково повернемося! Адже діти - найдорожче, що у нас є. І саме вони - наше майбутнє!

Рятівною силою в нашому світі є спорт

опубліковано 16 бер. 2018 р., 01:55 Профком Профком

"Рятівною силою в нашому світі є спорт - над ним, як і раніше, майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога",- відомий англійський письменник Джон Голсуорсі проголосив світові ці надзвичайно важливі та змістовні слова, які повинні закарбуватися у пам'яті кожної людини.

А й справді, спорт- це дисципліна, яка загартовує людей і робить їх сильнішими не лише в фізичному, а й духовності аспекті.
Саме тому Профспілковий комітет Національного Університету "Одеська юридична академія"
приділяє значну увагу на те, щоб студенти після тяжких навчальних буднів могли відпочити морально, займаючись спортом.

У стінах нашої «AlmaMater» відбулося багато спортивних заходів, які урізноманітнювали життя студентів та наповнювали їх найяскравішими фарбами.

Хорошим стартом спортивного життя на теренах Академії став «День Фізкультури», який був проведений 9 вересня. Програма  супроводжувалася ранковою зарядкою та пробіжкою.
Студенти з усіх факультетів зібралися для того, щоб активно розпочати новий навчальний рік, у чому їх підтримали викладачі університету, декани та Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов.
Це стало чудовою можливістю познайомити першокурсників, які щойно увійшли у колію студентського життя, з традиціями нашого університету.

Досить клопітку роботу виконав Профспілковий Комітет вкінці вересня, коли традиційно в межах Університету проводиться "Тиждень Здоров'я". Головною метою цього проекту є дати зрозуміти кожному, що здоровий спосіб життя - це не тільки необхідно, а й цікаво та весело. Протягом цього тижня були проведені заходи, які відстоювали різні аспекти життя: ранкова зарядка серед факультетів університету, акція "Сигарету на цукерку", День посмішки, благодійний запуск небесних ліхтариків, а на завершення цього тижня відбувся один з найочікуваніших заходів - щорічна естафета "Веселі старти", яка відбулася 18 вересня!
Необхідно зазначити, що факультет міжнародно-правових відносин досить активно та успішно проявив себе на цій естафеті, та в кінцевому результаті отримав перемогу. Найкращим спортсменам було вручено кубок та призи.

Не менш насиченим виявився і жовтень, адже досить вдалим стартом було проведення присвяченого до Дня Юриста "Юридичного Квесту", який проходив на території університету, спорткомплексу, найближчих вулиць та парку Перемоги 6 жовтня 2017 року.
 Учасники квесту повинні були не лише показувати свої знання у сфері юриспруденції, вирішуючи різноманітні задачі та відповідаючи на каверзні і багатосторонні питання, а й проявити себе у спортивному плані, швидко добираючись на контрольні точки квесту. Переможцями даного квесту стала команда Інституту Кримінальної Юстиції. Таким чином можна побачити, що життя юриста повинне бути багатогранним і яскравим.

     Для досконалого проведення усіх заходів на найвищому рівні завжди вкладав свої сили, ідеї та безцінні поради декан факультету адвокатури, кандидат юридичних наук, доцент Хижняк Євгеній Сергійович.

Завершальною подією спортивного життя університету, яка була також організована профспілковим комітетом став Перший студентський турнір з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова. Він був проведений у декілька етапів, на останньому була визначена трійка команд переможців - Інституту кримінальної юстиції, факультету міжнародно-правових відносин з капітаном Дмитром Гребенюком, а також факультету цивільної та господарської юстиції. Сергій Васильович особисто відвідав фінал кубку та нагородив переможців медалями та кубками.
     Наша Академія завжди пишалася успішними спортсменами, і щороку їх кількість зростає. Наші студенти щоразу дивують новими та вагомими спортивними досягненнями, які з пошаною закарбовуються в історії університету. Ми хочемо ще раз привітати команду судово-адміністративного факультету з перемогою в турнірі з футболу, а також команду інституту кримінальної юстиції як переможців турніру з баскетболу. Учасники змагань показали свої фізичні навички та вміння грати у команді, як єдине ціле, на досить високому рівні.

     Гордістю нашого університету є також студенти, які займаються спортом професійно і досягли вже достойного визнання не тільки на теренах України, а й закордоном. Студентка факультету адвокатури Кирєва Сабіна виборола звання майстра спорту з єдиноборства, а студент факультету міжнародно-правових відносин Гута Олег-майстер спорту міжнародного класу з тайландського боксу, двократний призер Чемпіонату Світу, двократний призер Чемпіонату Європи. Галина Ковальська, студентка Інституту Кримінальної Юстиції, має вагомий статус чемпіонка Європи по самбо, майстера спорту України міжнародного класу по самбо та чеспіонки Європи з пакратіону. Як правило, люди , які є сильні фізично, також є сильні духом, що є чудовою опорою успішного кар’єрного росту!

Роблячи підсумки спортивної роботи за перше півріччя, можна сказати, що спортивне життя університету досить активне та багатогранне, воно дає можливість кожному студентові показати свої навички та займатися улюбленим спортом.
З кожним роком масштаби спортивних заходів стають все більшими, адже спорт- це невід'ємна частина нашого життя, яка мотивує кожну людину рухатися до своєї цілі, вдосконалювати себе та розширювати світогляд.

Разом із спортом, на теренах Академії проводять ще безліч заходів, спрямованих на культурну діяльність студентів та розвиток художньої самодіяльності. Одним із прикладів є літературно-музичний вечір, який щомісяця проводять студенти факультету адвокатури, і запрошують до участі студентів з усієї Академії. На такому вечорі кожен має змогу поринути у хвилю натхнення та насолоди від творів як величних поетів, так і наших талановитих студентів.
     Також профком НУ ОЮА організовує поїздки, щоб об’єднати дух авантюризму студентів. Останньою з таких поїздок була подорож до Львова, яка запам’яталася нашим студентам своїми витонченими архітектурними пам’ятками, шикарними будівлями, запахом кави на просторих вулицях міста Лева та менталітетом галицької культури.

Профком запланував ще дуже багато заходів на наступне півріччя, спрямованих на спортивну та культурну діяльність, і ми маємо надію, що зможемо організувати їх на достойному рівні.
Без сумніву, майбутні адвокати, слідчі, прокурори, судді, поліцейські повинні не тільки володіти знаннями, а й розвивати себе в спортивному плані, щоб завжди бути у хорошій фізичній підготовці, адже це є також вагомим елементом у житті успішного правоохоронця.

Також від імені студентів хочемо висловити надзвичайну подяку Президенту Національного університету «Одеська юридична академія» Академіку С.В. Ківалову. Це людина, яка вклала багато сил для покращення життя студентів та розвиток позанавчальної діяльності, завжди давала цінні настанови та поради, підтримувала студентів у всіх їх починаннях і мотивувала на нові досягнення. Дякуємо за те, що Ви є прекрасним прикладом для наслідування для усіх студентів, адже своєю діяльністю Ви надихаєте кожного із нас рухатися вперед до своєї мети, ніколи не здаватися на шляху до перемоги. Саме цим Ви загартовуєте нас як професіоналів своєї справи і готуєте до клопіткої роботи у майбутньому.

     Кількість заходів, які відбуваються в нашому Університеті щоразу доповнюється, і наша велика університетська родина чекає нових студентів, чиї очі палають бажанням вчитися та жити яскравим життям студента Національного університету «Одеська Юридична Академія».
Наостанок хочеться сказати, що спорт-наше життя, кожен з нас будує свою історію. Підіймайтесь і біжіть! Чим дальше Ви будете бігти, тим цікавішим стане Ваше життя!

 

 

Автор статті-голова профбюро факультету адвокатури Жовтан Олександр Володимирович

Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

опубліковано 22 груд. 2017 р., 07:01 Профком ПрофкомШановні члени профсоюзу

Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА»!

 

Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, великого людського щастя. Добробуту, благополуччя і Божої благодаті.

Нехай рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі.

Хай збудуться всі заповітні мрії, корисними справами наповнюється життя і кожен день дарує радість і наснагу у нелегкій праці на розвиток і укріплення нашого університету та на благо України!

 

З повагою,

Президент НУ «ОЮА» академік Ківалов С.В.

Профком НУ «ОЮА»   

                                                                                            

Поїздка до дитячого будинку

опубліковано 19 груд. 2017 р., 03:39 Профком Профком   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:41 ]

14 грудня поточного року профспілковий актив Національного університету "Одеська юридична академія"  на чолі з головою профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюгою Маргаритою Дмитрівною відвідали Одеський обласний дитячий будинок "Світанок", що знаходиться за адресою: вул. В. Стуса, 2б.

На благодійному аукціоні побачень, який проводився раніше, вдалося зібрати значну суму - 6265 грн, за яку кожній дитині було придбано новорічний подарунок (солодощі) та близько 40 кілограм фруктів.


   

Також було придбано засоби гігієни, яких потребують вихованці дитячого будинку та найнеобхідніші противірусні лікарські препарати.  Численну кількість іграшок та теплих речей було зібрано студентами НУ «ОЮА». Активісти ПРОФКОМ НУ «ОЮА» виявили бажання зробити діткам незабутнє свято і показали новорічну казку, в якій Святий Миколай роздавав подарунки.

 

Дитяча радість в очах стала підтвердженням того, що ми робимо все правильно і недарма. Це була надзвичайно натхненна  поїздка, як для діток так і для самих студентів.

Спілкування з цими дітьми відкрило для нас всю цінність щирості, простоти, любові, співчуття і присвячення себе іншим! ПРОФКОМ НУ «ОЮА», радий підтримці керівництва університету та висловлює щиру вдячність Президенту С. В. Ківалову та членам Президії профкому університету.

Новорічна ялинка відбудеться 22.12.2017 р. о 10.00 год.

опубліковано 12 груд. 2017 р., 06:48 Профком Профком   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 04:18 ]

Шановні колеги!

   
   

Доводимо до Вашого відома, що Новорічна ялинка відбудеться 22.12.2017 року об 10:00 годині в ресторані "Lex" Національного університету "Одеська юридична академія" за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23.

Урочисте святкування 20-річчя створення Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 12 груд. 2017 р., 06:34 Профком Профком   [ оновлено 12 груд. 2017 р., 06:44 ]

 

Урочисте святкування 20-річчя створення Національного університету «Одеська юридична академія»

Вже стало доброю традицією відзначати 2 грудня – День народження Національного університету  «Одеська юридична академія». Цей день став  справжнім святом для кожного викладача, співробітника та студента! Цього року грандіозна подія –Університет святкує 20-річчя! Урочисте святкування Дня академії пройшло в історичному та визначному місці – Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

Ведучі цього святкового заходу зачитали вітальні адреси від Президента України П.О. Порошенко, Прем'єр-міністра України В.Б. Гройсмана, Міністра юстиції України П.Д.Петренка, Генерального прокурора України Ю.В. Луценко та інших офіційних осіб.

Крім того, трудовий колектив НУ «ОЮА» привітали:

- Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський владика Агафангел;

- Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Володимирович Степанов;

- Одеський міський голова - Геннадій Леонідович Труханов;

- Голова Спілки юристів України - Святослав Михайлович Піскун;

- Голова Національної асоціації адвокатів України та ради адвокатів України - Лідія Павлівна Ізовітова;

- виконуючий обов'язки Голови Вищого господарського суду України - Сергій Костянтинович Могил;

- голова Одеського обкому Профспілки Ніна Олександрівна Дубовик.

- Генерал поліції третього рангу, начальник Головного управління національної поліції Одеської області - Дмитро Валерійович Головін;

- заступник міністра інфраструктури України - Юрій Федорович Лавренюк;

- заступник міністра освіти і науки України - Роман Володимирович Греба;

- член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - Юрій Георгійович Титов;

В честь святкування 20-річчя НУ «ОЮА» Одеський міський голова Геннадій Леонідович Труханов нагородив колектив Національного університету «Одеська юридична академія» Орденом «Трудова слава». Від Одеської міської ради Президенту Університету Сергію Васильовичу Ківалову вручено Орден Григорія Григоровича Маразлі 1-го ступеня. Відзнака Всесвітнього юридичного альянсу «Лідер у сфері юридичної освіти» також вручена Президенту університету С.В. Ківалову.


 

Близько 35 почесних нагород професорсько-викладацькому складу Університету були вручені від Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, Одеської обласної державної адміністрації, Української Православної Церкви, Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України, Генеральної прокуратури України, Головного управління національної поліції в Одеській області, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Державної судової адміністрації України, Вищого господарського суду України, Вищого спеціалізованого суду України.

Гості також не залишилися без уваги - Сергій Васильович Ківалов вручив звання почесного доктора НУ «ОЮА» - Honoriscausa (Хоноріскауза) Валерію Павловичу Пустовойтенко - українському державному і політичному діячу, 6-му Прем'єр-міністру України, який в 1997 році підтримав ідею створення Одеської державної юридичної академії, і доктору Йозефу Боллагу - засновнику, власнику та керівнику юридичної фірми «J. Bollag&Cie» (Швейцарія), почесному консулу України в м. Цуг (Швейцарія). У 2001 році доктор Боллаг вперше відвідав Університет і заснував програму стажувань в Швейцарії для студентів і аспірантів Національного університету «Одеська юридична академія».


  

Однією з родзинок свята стала новина про те, що глава компанії «Гефест» Пантелеймон Васильович Бумбарас, що став одним із друзів Університету незабаром після свого приїзду до Одеси і допомагав НУ «ОЮА» всі роки її існування, зробив черговий щедрий подарунок - чотири квартири для співробітників Університету поблизу від студмістечка.

НУ «ОЮА» - це 20 тисяч студентів, 3,5 тисячі викладачів та співробітників, понад 100 професорів і докторів наук. Окремі структурні підрозділи створені в м. Миколаїв, м. Чернівці, м. Київ, м. Івано-Франківськ, м. Кривий ріг. У структурі університету є 5 коледжів, 3 професійно-технічні училища, 50 кафедр, 10 факультетів та 3 інститути. При НУ «ОЮА» також діє самостійний підрозділ – юридична клініка. Основною формою діяльності юридичної клініки Національного університету «Одеська юридична академія» є її діяльність як громадської приймальні, у межах якої студенти, аспіранти та приватні і державні нотаріуси надають безкоштовну правову допомогу.

В юридичній академії пріоритетними є духовні цінності, саме тому з ініціативи Сергія Васильовича Ківалова та благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського владики Агафангела, в Одесі зведена перша студентська церква святої мучениці Татьяни.

Профком Первинної профспілкової організації при тісній взаємодії з керівництвом університету прийняв участь у проведенні святкування 20-річчя створення НУ «ОЮА».

Для заохочення членів профсоюзу університету до цієї дати були виготовлені презентаційні вироби та відповідні історикобіографічні видання.

За участю профкому святкові заходи в університеті проводились з 1 по 4 грудня 2017 року.

Студенти, викладачі та працівники університету з гордістю за свій університет продовжують створювати майбутнє – тому що Одеська правова школа – це лідер юридичної освіти в нашій державі, і від нас також залежить майбутнє України.

 

 

 

 

 

 

 

Урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента

опубліковано 5 груд. 2017 р., 10:08 Профком Профком   [ оновлено 5 груд. 2017 р., 10:42 ]

Урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента

 

Профком Національного університету "Одеська юридична академія" вітає усіх студентів зі святом! 17 листопада 2017 року у приміщенні Одеського будинку вчених відбулося урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента. Перед початком святкування для студентів – профспілкових активістів міста була проведена цікава історично ознайомча екскурсія поверхами графського маєтку.

Серед нагороджених студенти нашої академії: Пасік Максим, Кульман Едуард та Мурадова Анна, яких привітали, нагородили почесними грамотами голова Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки Н.Дубовик та заступник голови І.Щедров.

Після урочистої частини, всіх нагороджених чекала концертно-розважальна програма та вишуканий фуршет у колі членів Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки. 

7-ий традиційний турнір з "Що?Де?Коли?" на кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» С.В. Ківалова

опубліковано 4 груд. 2017 р., 07:01 Профком Профком   [ оновлено 4 груд. 2017 р., 07:02 ]

7-ий традиційний турнір з "Що?Де?Коли?" на кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» С.В. Ківалова

"Що? Де? Коли?" – це казино? Дивне поєднання інтелекту і азарту, як і раніше користується шаленою популярністю. 

Цієї осені Профкомом НУ «ОЮА» проведено 7-ий традиційний турнір з "Що?Де?Коли?" на кубок президента Національного університету «Одеська юридична академія» С.В. Ківалова.

Студентські команди всіх факультетів та збірні команди викладачів/аспірантів боролись за звання «найрозумнішого». Усього брало участь 12 команд.

Першість отримала команда «Стандарт» соціально-правового факультету декан Чанишева Галина Іванівна, капітан команди студент 6 курсу – Горденко Павло та звісно склад команди, що палко боровся за перемогу: студентка 2 курсу – Лобурак Юлія, студентка – 2 курсу Горбова Ірина, студент 4 курсу – Заїка Сергій , студентка 4 курсу – Козубенко Тетяна;

Почесне друге місце – команда «Омар Хайям» факультету журналістики, капітан команди студентка 4 курсу – Горопашная Людмила;

Третє місце – команда «Красуня і котики» факультету адвокатури, капітан команди студентка 6 курсу – Матевосян Інеса.

Голова Профкому Загородній В.Є. нагородив переможців цінними подарунками та почесними грамотами.

 

P.S. Розвивайтесь та насолоджуйтесь активним дозвіллям, разом з Профкомом НУ «ОЮА».

Перший студентський турнір з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова

опубліковано 4 груд. 2017 р., 06:34 Профком Профком   [ оновлено 4 груд. 2017 р., 07:04 ]

Перший студентський турнір з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова

 23 листопада відбувся фінал Першого студентського турніру з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова. 

Після трьох годин напруженої атмосфери, запеклих протистоянь між командами факультетів НУ "ОЮА" та шалених вигуків наших вболівальників визначились переможці турніру. 

 

1 місце - Інститут кримінальної юстиції ,декан факультету - 

Підгородинський Вадим Миколайович

Капітан команди переможців Болібрух Максим,слад команди:

Гавриленко Руслан, Тітов Евгеній, Мельниченко Владислав, Белобрицький Іван;

2 місце - Факультет міжнародно-правових відносин , декан факультету  - Неугодніков Андрій Олександрович

Капітан команди - Гребенюк Дмитро;

3 місце - Факультет цивільної та господарської юстиції, декан факультету -

Колодін Денис Олексійович

Капітан команди - Артемов Олександр.

  

Президент НУ "ОЮА" академік С.В. Ківалов особисто нагородив переможців та висловив своє задоволення тим, що в нашій академії навчаються такі мужні та видатні спортсмени!

Профком та студенти НУ «ОЮА»  безмежно вдячні шановному С.В. Ківалову за можливість розвиватися, активно проводити дозвілля та здобувати нові перемоги. А студентам ми бажаємо не розсляблятись і прагнути до нових перемог разом із Профкомом НУ «ОЮА».

Перший масштабний турнір з мафії

опубліковано 19 лист. 2017 р., 05:49 Профком Профком   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 05:50 ]

Перший масштабний турнір з мафії

На честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія" профбюро факультету міжнародно-правових відносин Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» був організований Перший масштабний турнір з мафії. Було створено 4 ігрових столи, за якими зібрались представники усіх факультетів нашої альма-матер. Як і планувалося, провели три гри: дві у полуфіналі, які визначили найкращих гравців, та одна у фіналі, за результатами якої кубки переможців отримали представники трьох факультетів:

•Соціально-правовий факультет;
•Факультет міжнародно-правових відносин;
•Факультет цивільної та господарської юстиції.

Протягом гри було дуже багато палких обговорень та суперечок, кожен гравець запекло боровся за перемогу та можливість вижити вночі і отримати додаткові бали для своєї команди. Усі отримали безліч яскравих емоцій, насолодились смаком печива, яке дбайливо підготували наші профкомчани, і знайшли собі нових друзів та знайомих.

  n

Дякуємо усім за цей вечір, маємо надію, що ви повернетесь до нас ще не раз!

Вітаємо переможців!

Первинна профспілкова організація

Національного університету

«Одеська юридична академія»

Туристична поїздка до Львову

опубліковано 19 лист. 2017 р., 05:41 Профком Профком   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 05:42 ]

Туристична поїздка до Львову

"...творіння Короля Данила – це місто древнє і красиве. І, хоч вогні тебе палили, ти молодий. Лиш трохи сивий..."

Наш улюблений Львів, чарівне місто, у яке хочеться повертатися знов і знов. Профком НУ "ОЮА" черговий раз організувава відвідання міста Лева. Кожен, хто побував тут вперше, за вихідні встиг закохатися у ці вулички, які переносять нас у Середньовіччя, насолодитися смачною кавою, послухати українських пісень та посмакувати найкращий львовський шоколад! 

Ми очікували цю подорож дуже довго і не пожалкували про це. Вже з нетерпінням очікуємо наступного року, щоб повторити.

Львове, чекай нас. Ми обов'язково повернемось.

Факультет міжнародно-правових відносин також разом з профкомом великою дружньою компанією завітав до міста Лева. Усі добре відпочили, посмакували львівських смаколиків та відвідали безліч кав'ярень та інших колоритних закладів. 

Наші студенти дуже люблять подорожі і ми знаємо, що наступного року нас буде ще більше! Дякуємо усім за такі теплі спогади і весело проведений час!

 

 

Первинна профспілкова організація

Національного університету

«Одеська юридична академія»

1-10 of 262