Новини


Зустріч Президента університету С.В. Ківалова з трудовим колективом

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:22 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:35 ]

В колективі Національного університету «Одеська юридична академія» склалась добра традиція: зустріч керівництва університету із трудовим колективом напередодні нового навчального року. В рамках зустрічі, зазвичай, підводяться підсумки минулого року та окреслюються плани на майбутній рік.

29 серпня у актовій залі університету колектив університету зібрався для того, заслухати звіт президента університету С.В. Ківалова та голови профкому В.Є. Загороднього.

По традиції, відкрив захід президента університету С.В. Ківалов, який  підвів підсумки роботи минулого року та зазначив основні напрямки роботи на новий навчальний рік.


Сергій Васильович розповів про підсумки роботи вступної компанії, про нововведення, які були впроваджені в навчальний процес (нові спеціальності, перший в Україні мобільний додаток – гід по університету, центр тестування на поліграфі).

Перед трудовим колективом зі звітом виступив голова профкому Загородній В.Є., який розповів про стан виконання колективного договору в університеті. 


Всі учасники зібрання схвально прийняли висновки про те, що соціальний захист працівників університету забезпечується регулярною виплатою заробітної плати, наданням матеріальної допомоги співробітникам та студентам (за звітний період матеріальну допомогу отримали 151 члена профсоюзної організації), оздоровленням на базі «Феміда» (було оздоровлено 343 чол., із яких 90 студентів). Постійно проводиться робота зі студентами, які ініціюють та активно беруть участь у заходах, організованих адміністрацією університету за участю профкому, серед них: «Дебют першокурсника», «Знаю історію рідної Одеси» та безліч інших. Вживаються заходи щодо покращення умов проживання в гуртожитках та покращення харчування й стабілізації цін.

  

День фізичної культури та спорту з Профкомом НУ «ОЮА»

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:12 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:29 ]


9 вересня 2017 року члени Первинної профспілкової організації – студенти НУ «ОЮА» та МГУ зібрались у спортивному комплексі університету, щоб відсвяткувати День фізичної культури та спорту. 

Разом із студентами президент нашого університету Сергій Васильович Ківалов також прийняв участь у даному заході. На свято були запрошені усі бажаючі, які звісно ж не пожалкували.


    

Найбільш активну участь у святкуванні заходу прийняли члени профсоюзу таких факультетів: Судово-адміністративного факультету, Інституту кримінальної юстиції та Факультету цивільної та господарської юстиції.

Спільна зарядка, ігри у футбол, баскетбол і інші види спорту, у яких приймали участь хлопці, дівчата та навіть керівництво і викладачі, - сприяло підняттю настрою всім.


Профком – територія твоїх можливостей

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:00 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 03:03 ]

Сонячний день 7 вересня 2017 року урочистій обстановці актового залу НУ "ОЮА" пройшов під егідою Профкому НУ "ОЮА". Голови профбюро факультетів університету розповіли студентам, які нещодавно вступили до нас в університет, – першокурсникам, про активну діяльність профспілкової організації академії.

Незмінна і чарівна Марія Ракович разом з усіма заспівала гімн Профкому НУ "ОЮА", красиво та яскраво відкривши наш захід.

Урочисте відкриття зборів почалося також з привітань Голови профкому НУ "ОЮА" Загороднього В. Є., який своєю промовою, без перебільшення, надихнув кожного з присутніх в залі.


З чітко визначеними планами роботи профкому НУ «ОЮА» на маубутнє, виступила заступник голови профкому академії Андрєєва Ілона, яка привітала першокурсників зі вступом в члени відомої в місті профспілкової організації і побажала усім удачі, творчих ідей і реалізації нових проектів.

Весь захід супроводжувався виступами наших найталановитіших учасників художньої самодіяльності, з якими якраз працює Коваль Дара – голова культурного сектора, яка своєю промовою надихнула весь зал.


Також зі своїми привітаннями виступили голови профбюро факультетів – Гайдаржі Владислав і Вавринчук Адріана – представники профсоюзного активу Факультету міжнародно-правових відносин та розповіли про подорожі та оздоровлення наших студентів.

Про важливість благодійності та акціях профспілки в цьому плані студенти дізналися від голови профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюги Маргарити і Федана Стаса.


Голова профбюро Інституту кримінальної юстиції – Кравець Катерина поділилась інформацією про веселе студентське дозвілля і про Дебют 1 курсу, який відбудеться вже навесні 2018 року.

Жити без гумору, будучи студентом нашого університету, - це просто немжливо, а виступи команд КВН дають можливості для самореалізації в якості сценариста, ідейного і талановитого автора-письменника, а також незмінного актора улюбленого КВН клубу – про що розповіла голова профбюро Судово-адміністративного факультету Коваленко Ніна і пообіцяла підтримку і всіляке «сприяння розвитку здібностей наших першокурсників».

Захоплююче розповіла про майбутні заходи для студентів академії голова профбюро Факультету адвокатури – Матевосян Інеса.


Що ж, вітаємо вас, першокурсники, з початком навчального року! Побільше ідей, творчих проектів, ініціативних рішень. Успіхів!

Урочисте відкриття літнього сезону на базі відпочинку «Феміда»

опубліковано 16 лип. 2017 р., 23:39 Профком Профком   [ оновлено 16 лип. 2017 р., 23:41 ]

У нас найсучасніша матеріально-технічна база, найчистіші пляжі і найкрасивіший дизайн - ми можемо конкурувати з кращими зарубіжними курортами. Я знаю, як старанно працюють на протязі всього навчального року співробітники Національного університету «Одеська юридична академія», як вони намагаються і вкладають сили в розвиток нашого університету. Саме тому влітку, під час відпустки їм необхідно гарно відпочити, і тут є всі необхідні умови для цього. За роки свого існування база відпочинку «Феміда» дуже полюбилася відпочиваючим, сюди із задоволенням приїжджають провести свою літню відпустку не тільки студенти і співробітники університету, а й багато інших жителів нашої області та інших областей України. – відмічає Президент університету Ківалов С.В.

 

7 липня цього року відбулось урочисте відкриття літнього сезону на базі відпочинку «Феміда». З нагоди святкування п’ятого ювілею з дня відкриття бази за ініціативи Президента університету народного депутата України С.В. Ківалова пройшов перший вокальний конкурс «Пісні у моря». Особливістю конкурсу стала відсутність вікових обмежень. На одній сцені співали і сивочолі чоловіки, і зовсім юні хлопці, які роблять свої перші кроки у творчій кар'єрі. Більшість з них виконували одеські пісні, але знайшлося місце і фольклору, і закордонним композиціям.


Ще одна особливість – пісні виконуються саме у моря, що і відображено в назві конкурсу. До слова, добрі одеські пісні – це ще один бонус відпочиваючим на базі відпочинку Національного університету «Одеська юридична академія». Концерт в добавку до прекрасних умов проживання. Затишні номери, конференц-зал для проведення різних заходів, спортзал, басейн, 2 ресторани з вишуканою кухнею – все продумано для того, щоб одесити, гості з усієї України, а також іноземні туристи змогли добре відпочити, не відволікаючись на побутові моменти. Відпочити тут можуть як звичайні туристи, так і студенти університету і Міжнародного гуманітарного університету, а також професорсько-викладацькі склади ВНЗ.


Цього року профкомом Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА» було надано 282 пільгові путівки для оздоровлення на базі відпочинку «Феміда», серед них: 197 путівки для співробітників університету та 83 путівки студентам, 85% вартості вказаних путівок сплачуються за рахунок коштів профкому.

Для комфортності співробітники та студенти мають можливість обрати найбільш підходящий термін для відпочинку, оскільки є 8 заїздів.

До речі,  вже 1 липня база прийняла перших відпочиваючих, які отримали незабутні літні враження, набралися сил та енергії на такій базі європейського рівня!


Спартакиада - финал

опубліковано 20 черв. 2017 р., 01:54 Профком Профком   [ оновлено 20 черв. 2017 р., 02:31 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

 

 

 

«За ініціативи Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» та за підтримки кафедри фізичного виховання університету пройшла вже VI щорічна спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників нашого закладу. Всі бажаючі співробітники прийняли участь у даному заході, який включав змагання із різних видів спорту: дартс, настільний теніс, шахи, міні футбол та кульову стрільбу.

Проведенню такого заходу сприяла високо розвинута спортивна інфраструктура університету – великі стадіони (як на території університету, так і на 8 ст. В. Фонтану), сучасні спортивні та тренажерні зали!» - відмітив Президент університету, академік С.В. Ківалов.

 

Запекла боротьба тривала упродовж проведення змагань, але кращих серед кращих все ж таки визначити:


Дартс

         І місце Картузов Михайло Юрійович ЦГЮ, каф. господ. права і процесу

         ІІ місце Процун Сергій Сергійович МПВ, каф. міжнар. праваІІІ місце Бут Ілля Олександрович, каф. цивільного процесу


Настільний теніс


         І місце Свида  Олексій Гергійович каф. організації судових, правоох. органів та адвокатури

         ІІ місце Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ,  каф. кримінального праваІІІ місце Мельник Олександр Володимирович ЦГЮ, каф. господ. права


Шахи

        І місце Михайленко Дмитро Георгійович. ІКЮ, каф. кримінального права

        ІІ місце Боднарук Юрій Володимирович. САФ, каф. адмін.. праваІІІ місце Римар Ігор Анатолійович СПФ, каф. труд. права


Міні футбол

І місце ІКЮ

Капітан Шилін Денис Вікторович, каф. кримінал. процесу

Холод Олег Володимирович,  завідувач стрілецької підготовки

Пожар Вадим Георгійович, каф. кримінал. процесу

Михайленко Дмитро Георгійович, каф. кримінального права

Бурлака Едуард Олегович, каф. кримінального права

Ігнатенко Максим Петрович,  каф. кримінального права

Цитряк Віктор Ярославович,заст. директора ІКЮ, каф. кримінології та кримінал. – виконавч. права

ІІ місце ФЦГЮ

Капітан  Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ, каф. кримінального права 

Мельник Олександр Володимирович, каф. господ. права

Картузов Михайло Юрійович, каф. господ. права і процесу

Фасій Богдан Володимирович, каф. цивільного права

Попелюк Вадим Павлович, каф. господ. права і процесу

ІІІ місце АГЧ

Капітан Судак Віталій Анатолійович, спорткомплекс

Топор Михайло Михайлович, спорткомплекс

Сааков Гамлет Вожаєвич, охорона

Демидов Станіслав Олександрович, спорткомплекс

Мельник Леонід Олександрович, спорткомплекс

Михайлов Микола Сергійович, відділ інформац. технологій, комп. техніки та зв’язку

Кульова стрільба

Чоловіки:

І місце Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ, каф. кримінального права

ІІ місце Тодощак Олег Володимирович декан САФ,  кафедра адмін. права

ІІІ місце Тихоненко Вадим Миколайович кафедра криміналістики

Жінки:

І місце Корнілова Олеся Володимирівна  каф. трудового права та ПСЗ

ІІ місце Тамтура Тетяна Дмитрівна деканат СПФ

ІІІ місце Панасюк Віта Миколаївна кафедра конституц. права


Волейбол

І місце ІКЮ

Підгородинський Вадим Миколайович, директор ІКЮ, кафедра кримінального права.

Холод Олег Володимирович,  завідувач стрілецької підготовки

Тихоненко Вадим Миколайович, кафедра криміналістики

Бурлака Едуард Олегович, каф.  кримінального права

Крижанівський Богдан Олександрович, каф. криміналістики

Дидич Олександр Юрійович, каф. кримінального процесу

Михайленко Інна В’ячеславівна, деканат ІКЮ

Цитряк Віктор Ярославович,заст. директора ІКЮ, каф. кримінології та кримінал. – виконавч. права

ІІ місце ФЦГЮ

Колодін Денис Олексійович декан ЦГЮ,  каф. кримінального права

Фасій Богдан Володимирович, каф. цивільного права

Зубар Володимир Михайлович, каф.  цивільного права

Мельник Олександр Володимирович, каф. цивільного права

Абрамов Максим Вікторович, каф. цивільного права

Попелюк Вадим Павлович, каф. господ. права і процесу

Картузов Михайло Юрійович,  каф. господ. права і процесу

Журило Сергій Сергійович, каф. цивільного процесу

Гофман Олександр Рудольфович,  каф. господ. права і процесу

Спасова Катерина Іванівна, каф. цивільного права

ІІІ АГЧ

Гонтарук Тарас Юрійович, охоронець

Судак Віталій Анатолійович, спорткомплекс

Топор Михайло Михайлович, спорткомплекс

Матвійчук Вадим Анатолійович, охоронець

Гуменюк Олександр Васильович, інженер

Урсалов Валерій Олександрович, інженер ЕТО


Папков Валерій Олексійович, електрик

Подяка завідуючому кафедри фізичного виховання Мороз І.В. та викладачам кафедри, які забезпечили організацію змагання.

Справжнє свято футболу НУ «ОЮА»

опубліковано 19 черв. 2017 р., 08:03 Профком Профком   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 01:03 ]


Справжнє свято футболу НУ «ОЮА»

В Національному університеті "Одеська юридична академія з нагоди 20-ї річниці нашої альма-матер за підтримки Первинної профспілкової організації було  організовано та проведено  змагання з міні-футболу  на «Кубок Президента університету академіка Ківалова С.В.»  серед викладачів та співробітників НУ ОЮА.

       16 травня  2017 року на  стадіоні спортивного  комплексу  НУ  ОЮА  відбулось  урочисте відкриття змагань, зі словами привітання  до учасників змагання звернулась  заступник голови профкому НУ ОЮА (по роботі зі студентами) Андреєва Ілона.

 Після  традиційного жеребкування розпочались запеклі  футбольні баталії.   Щодо самої організації та проведення  поєдинків слід зазначити, що  турнір було  проведено на високому рівні.  За перебігом подій на футбольному полі слідкувала  глядацька аудиторія вболівальників.Усе вищезазначене продемонструвало, що ми можемо організувати свято.

За результатами матчів – чемпіоном  турніру  стала команда Адміністративно-господарської частини (капітан Судак Віталій Анатолійович), срібло дісталось команді Факультету цивільної та господарської юстиції (капітан Колодін Денис Олексійович), третє місце  отримала команда Інституту кримінальної юстиції (капітан Шилін Денис Вікторович).


Нагородження  переможців «Кубком Президента університету академіка Ківалова С.В.» проводили ректор університету Завальнюк  В.В. та голова профспілки  НУ ОЮА Загородній В.Є.

      Це було справжнє свято футболу в нашому  університеті. Хочеться вірити, що гарний  футбол ми будемо спостерігати частіше. Президент  університету академік Ківалов С.В. постійно приділяє увагу розвитку спортивно-масової роботи серед студентів та викладачів і завжди підтримує фізкультурно-оздоровчі заходи нашої  Первинної профспілкової організації, що придає цим заходам нового змісту. 


Проректор з адміністративно-господарської роботи Крикливий М.Ф. привітав команду Адміністративно-господарської частини з перемогою та завоюванням «Кубку Президента університету академіка Ківалова С.В.».

     Також в цей день було  нагороджено переможців  Шостої спартакіади викладачів, яка  традиційно  була організована та проведена  профспілкою НУ «ОЮА».

Колодіна Дениса Олексійовича за 1 місце у кульовій стрільбі.

Свиду Олексія Георгійовича за 1 місце у настільному тенісі.

Михайленко Дмитра Георгійовича за 1 місце у шахах.

Картузова Михайла Юрійовича за 1 місце у дартсі.

Команду Інституту кримінальної юстиції за 1 місце у волейболі (капітан команди Підгородинський Вадим Миколайович).


Команду Інституту кримінальної юстиції за 1 місце з міні-футболу (капітан команди Шилін Денис Вікторович).СПАРТАКІАДА СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ НА СТАРТІ!

опубліковано 25 трав. 2017 р., 08:31 Профком Профком   [ оновлено 25 трав. 2017 р., 08:31 ]До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

  

«Беручи участь у Спартакіаді, співробітники мотивують своїх студентів і заохочують їх до заняття спортом.

Студент беруть приклад з викладачів, наполегливо тренуються, удосконалючи свою спортивну майстерність.

Високий рівень організації спортивних заходів у НУ «ОЮА» дозволяє з упевненістю сказати, що майбутні працівники прокуратури, правоохоронних органів, державні службовці та правознавці мають не тільки досягнення у спорті, але й гідно проявлять себе на професійному поприщі!» - відмітив Президент університету, академік С.В. Ківалов.

 

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ НА СТАРТІ!

Первинна профспілкова організація при взаємодії із керівництвом університету проводить VI щорічну профспілкову спартакіаду науково-педагогічних та інших працівників Національного університету «Одеська юридична академія».

Спартакіада проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, організації змістовного відпочинку членів профспілки.

 

Програма Спартакіади  включає  змагання  з   п’яти  видів:

1.Кульова стрільба

2.Волейбол

3.Настільний теніс

4.Міні-футбол

5.Шахи

Спортивні види:

командні

07.06 – 09.06 - міні-футбол (гра на футбольному полі спорткомплекса НУ "ОЮА" на 8 ст. В. Фонтана, початок о 15:00)

індивідуальні:

29.05. – дартс (зал фітнесу, з 12:00 до 16:00)

31.05. – настільний теніс (тенісний зал, початок о  15:00)
01.06. – шахи (шаховий зал, початок о 15:00);
01.06.кульова стрільба (з 10:00 до 16:00 – обов’язкові реєстрація та проходження інструктажу)


Відповідальність  за організацію та проведення Спартакіади покладається на викладачів кафедри фізичного виховання університету:

Нікітченко Маргариту  Борисівну (засіб зв’язку – 38(097)-708-55-20);

Холод  Олега  Володимировича (засіб зв’язку – 38(067)-795-38-92);

Бірюкова  Олександра Аркадійовича та Головко Віктора  Михайловича.

Участь в оригінальному корпоративному  спортивному заході можуть взяти всі бажаючі викладачі університету!  

З Положенням про проведення спартакіади можна ознайомитись на сайті профспілки НУ «ОЮА» -

http://trade-union.onua.edu.ua/spartakiadi/spartakiada-2016

  ОРГКОМІТЕТ

Президент НУ «ОЮА», академік Ківалов С.В. привітав переможців футбольного турніру «Сopa De Alma Mater», проведеного за ініціативи профкому університету

опубліковано 17 трав. 2017 р., 07:29 Профком Профком   [ оновлено 21 трав. 2017 р., 23:53 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

 

 

 

Президент НУ «ОЮА», академік Ківалов С.В. привітав переможців футбольного турніру 

«Сopa De Alma Mater»,

проведеного за ініціативи профкому університету

 

«Спорт для студентів – це популяризація здорового способу життя!

Такі риси характеру, як цілеспрямованість, дисциплінованість, активність, ініціативність, стійкість, рішучість, наполегливість та воля до перемоги – вкрай необхідні майбутнім правознавцям, слідчим, прокурорам, суддям та державним службовцям.

Учасники сьогоднішнього турніру із футболу «Сopa De Alma Mater», в якому за перше місце змагались команди Соціально-правового факультету та Судово-адміністративного факультету університету показали високий рівень гри, а студенти-вболівальники отримали велике задоволення від перегляду матчу.

Вітаю команду Факультету цивільної та господарської юстиції, які зайняли 3 місце  та команду Судово-адміністративного факультету з почесним  2-м місцем у турнірі.

Команді-переможцю турніру – Соціально-правового факультету бажаю подальших успіхів та високого рівня майстерності у спорті, а в навчанні – наполегливості та натхнення!»Приємно вражали заповнeні трибуни вболівальників,іх було як ніколи,оскільки створeні фанклуби нeдарeмно так називались. Колосальна підтримка звичайно допомогала 11кращим своїм футболістам на полі! В завзятому футбольному двобої перемогу отримала команда Соціально-правового факультету!


Голова Профспілкового комітету НУ ОЮА Загородній В.Є. передав слова вітання капітану команди-переможця Болейко А. від профкому та ректорату і  побажав всім майбутніх пeрeмог.


Заступник голови Профспліки (по роботі зі студентами) Андреєва І.В. відмітила, що спортивні майданчики завжди чeкають на студeнтів всіх факультeтів та побажала миру, доброго відпочинку та сeсійноі вдачі.

 

  

 

  

Футбол – це спорт сильних та мужніх!!!

опубліковано 15 трав. 2017 р., 07:42 Профком Профком   [ оновлено 22 трав. 2017 р., 00:05 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

 

Футбол – це спорт сильних та мужніх!!!

       Профспілковий комітет Первинної профспілкової організації та керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» проводить турнір з футболу на «Кубок Президента академії академіка Ківалова Сергія Васильовича».


В турнірі «Copa De Alma mater»  наразі взяли участь 8 команд   факультетів університету, які було розділено на дві групи ( «А» і «В»).

До групи «А» увійшли – Інститут кримінальної юстиції, Судово-адміністративний факультет, Факультет адвокатури, Міжнародно-правовий факультет. 

До групи «В» – Факультет психології, політології та соціології, Факультет цивільної та господарської юстиції, Соціально-правовий факультет, Факультет журналістики.


Два місяці точились запеклі футбольні баталії між факультетами академії  Безкомпромісна  боротьба тривала  до останніх секунд кожного матчу.  Вражала неабияка підтримка  своїх гравців   усіма фанатами  факультетських збірних. Наразі   було  організовано   справжні фан-клуби  команд своїх улюблених факультетів.


До фіналу вийшли команди Соціально-правового факультету та Судово-адміністративного факультету.

Команда Судово-адміністративного факультету:                               Команда Соціально-правового факультету:

Жуков Владислав - капітан команди                                                                               Болейко Артем - капітан команди
Височан Денис                                                                                                                    Боярчук Денис
Бебер Артем                                                                                                                       Гаркуша Євгеній
Романенко Дмитро                                                                                                             Голиненко Вадим
Насарай Артем                                                                                                                   Луцик Володимир
Загородній Ярослав                                                                                                          Дабіжа Максим
Якивець Микита                                                                                                                  Казинов Сергій
Бойко Олексій                                                                                                                     Яцусь Андрій
Миченко Максим                                                                                                                 Волошин Ярослав
Чорний Владислав                                                                                                             Кириенко Богдан
Ткаченко Максим                                                                                                               Коваленко Євгеній
Галета Ярослав                                                                                                                 Іщенко Михайло                                                                                            
Алієв Роман                                                                                                                        Чуйко Олександр                
Шпачинський Даніїл                       
Шевченко Владислав
Коваленко Сергій


Фінал  турніру  відбудеться 16 травня  2017р.  о  16:00 між командами Соціально-правового факультету та судово-адміністративного факультету, їм для того, щоб виграти, потрібні  правильна стратегія  і добре розуміння командної гри.                          А відмінний захист  і класний напад  допоможе сильнішим! 

Вболіваймо за кращих! Вболіваймо за НУ ОЮА!!!

До 20-річчя створення Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 12 трав. 2017 р., 05:09 Профком Профком   [ оновлено 12 трав. 2017 р., 05:30 ]

До 20-річчя створення

Національного університету

«Одеська юридична академія»

 

Профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» разом із керівництвом університету постійно приймає участь у розробці заходів щодо стимулювання підвищення ефективності професійної підготовки випускників – майбутніх юристів.

До складу Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» входять майже 6000 студентів, які не тільки освоюють професію «юрист», а також приймають активну участь у громадському житті учбового закладу та м. Одеси.

Практичні заняття зі студентами – випускниками на кафедрах університету проводяться в умовах, наближених до реальних.

Студенти-магістри 5 курсу Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» завершили навчання по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого».

Програмний комплекс, який базується на нормах КПК України та практиці його застосування, розроблено вченими і спеціалістами університету, під патронатом Президента університету, народного депутата України, академіка Ківалова С.В.

Тому, випускники університету знають – їхні знання потрібні державі і вони будуть працевлаштовані!

 

 Члени профсоюзного об’єднання Інституту кримінальної юстиції Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» після завершення практичних занять по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого» 27 квітня 2017 року.


Ректорат університету уважно вивчає рівень викладання учбових дисциплін.

Директор Інституту кримінальної юстиції, доцент Підгородинській В.М. та завідуючий кафедрою криміналістики університету, професор Тіщенко В.В., привітали студентів з успішним завершенням учбової програми по спецкурсу «Автоматизоване робоче місце слідчого».

Всі студенти-магістри підтвердили свою готовність до самостійної роботи.

 

Викладач кафедри криміналістики, доцент Загородній В.Є.

Адміністратор програми, спеціаліст 3 категорії Єлховський І.В.                                                                                                                                                       27 квітня 2017

1-10 of 247