Поїздка до дитячого будинку

До 20-річчя НУ «ОЮА»

 

Профком Національного університету "Одеська юридична академія", в черговий раз традиційно побував в Обласному притулку для неповнолітніх "Світанок", який знаходиться за адресою вул. Василя Стуса 2Б/9.

На кошти, які були зібрані під час Тижня Здоров’я, зокрема, під час акцій «День Посмішки» та «Благодійний запуск небесних ліхтариків», нашими студентами було закуплено для притулку: мило, зубні пасти, щітки, туалетний папір, ящик миючого засобу для посуду, пральний порошок, мочалки, перчатки, граблі, лопати, віники, мітли, 65 кг яблук, печиво, цукерки, ліки більш ніж на 1500 гривень, замки на двері, сода, мука. І це не весь перелік! 

   Крім цього знайшлося багато охочих поїхати і подарувати щось від себе. Кількість тих, хто відвідав дитячий притулок, була досить великою. Організатори навіть не підозрювали, що буде така кількість бажаючих допомогти тим, хто цього потребує.

   Дуже подобається те почуття, коли розумієш, що своїми зусиллями зміг подарувати маленьким людям трохи посмішок і щастя в їх тяжке життя. Чекайте нас ще, ми скоро обов'язково повернемося! Адже діти - найдорожче, що у нас є. І саме вони - наше майбутнє!

Перший масштабний турнір з мафії

опубліковано 19 лист. 2017 р., 05:49 Профком Профком   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 05:50 ]

Перший масштабний турнір з мафії

На честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія" профбюро факультету міжнародно-правових відносин Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» був організований Перший масштабний турнір з мафії. Було створено 4 ігрових столи, за якими зібрались представники усіх факультетів нашої альма-матер. Як і планувалося, провели три гри: дві у полуфіналі, які визначили найкращих гравців, та одна у фіналі, за результатами якої кубки переможців отримали представники трьох факультетів:

•Соціально-правовий факультет;
•Факультет міжнародно-правових відносин;
•Факультет цивільної та господарської юстиції.

Протягом гри було дуже багато палких обговорень та суперечок, кожен гравець запекло боровся за перемогу та можливість вижити вночі і отримати додаткові бали для своєї команди. Усі отримали безліч яскравих емоцій, насолодились смаком печива, яке дбайливо підготували наші профкомчани, і знайшли собі нових друзів та знайомих.

  n

Дякуємо усім за цей вечір, маємо надію, що ви повернетесь до нас ще не раз!

Вітаємо переможців!

Первинна профспілкова організація

Національного університету

«Одеська юридична академія»

Туристична поїздка до Львову

опубліковано 19 лист. 2017 р., 05:41 Профком Профком   [ оновлено 19 лист. 2017 р., 05:42 ]

Туристична поїздка до Львову

"...творіння Короля Данила – це місто древнє і красиве. І, хоч вогні тебе палили, ти молодий. Лиш трохи сивий..."

Наш улюблений Львів, чарівне місто, у яке хочеться повертатися знов і знов. Профком НУ "ОЮА" черговий раз організувава відвідання міста Лева. Кожен, хто побував тут вперше, за вихідні встиг закохатися у ці вулички, які переносять нас у Середньовіччя, насолодитися смачною кавою, послухати українських пісень та посмакувати найкращий львовський шоколад! 

Ми очікували цю подорож дуже довго і не пожалкували про це. Вже з нетерпінням очікуємо наступного року, щоб повторити.

Львове, чекай нас. Ми обов'язково повернемось.

Факультет міжнародно-правових відносин також разом з профкомом великою дружньою компанією завітав до міста Лева. Усі добре відпочили, посмакували львівських смаколиків та відвідали безліч кав'ярень та інших колоритних закладів. 

Наші студенти дуже люблять подорожі і ми знаємо, що наступного року нас буде ще більше! Дякуємо усім за такі теплі спогади і весело проведений час!

 

 

Первинна профспілкова організація

Національного університету

«Одеська юридична академія»

Неповторний настрій для кожного

опубліковано 3 лист. 2017 р., 07:43 Профком Профком

Сьогодні 31 жовтня 2017 року студенти, при підтримці профспілкового комітету Національного університету «Одеська Юридична академія» святкував Halloween, який прийшов до нас із Західної культури, але вже щільно закріпився в нашому житті.

Наприклад, профкомом ЦГЮ була підготовлена детальна програма. Корпус був тематично прикрашений, щоб атмосфера свята не покидала студентів і працівників університету. Був проведений ярмарок, де всі бажаючі могли придбати різного роду смаколики. 

Так само була організована фотозона, в якій можна було зберегти в пам'яті незвичайну атмосферу свята. Проведення такого чудового заходу стало можливим завдяки підтримці адміністрації та активістів профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції.

  

Всі кошти, 5 200 грн., які вдалося зібрати, будуть спрямовані на благодійність, зокрема на допомогу нашоїстудентки Полюхович Марини, яка проявляє силу свого духу і продовжує боротися за своє здоров'я. 

Розширене засідання Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» за участю Президента університету, академіка С.В. Ківалова.

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 09:33 Профком Профком   [ оновлено 29 жовт. 2017 р., 05:07 ]

 

25 жовтня 2017 року о 16.00 в Залі засідань Вченої ради відбулось розширене засідання Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» за участю Президента університету, академіка С.В. Ківалова.

На порядку денному:

1.     Звіт голови Первинної профспілкової організації Загороднього В.Є. про виконання плану роботи профкому за 2016/2017 навчальний рік;

2.     Звіт ревізійної комісії. Голова комісії Волошина С.М.;

3. Різне.

 

Із привітальним словом до членів профкому, профоргів профбюро кафедр, факультетів, курсів та всіх присутніх гостей у залі звернувся Президент університету, академік С.В. Ківалов.

Сергій Васильович відмітив той факт, що питання внутрішньої організації діяльності університету, забезпечення соціально-економічних прав та інтересів співробітників, викладачів та студентів відбуваються при тісній взаємодії адміністрації та профкому університету.

Профспілкова організація нашого університету налічує близько 10 000 осіб, це найвищий показник серед учбових закладів півдня держави!

Президент університету розповів про подальші плани щодо святкування 20-ліття створення університету, взяв участь у обговоренні проблемних питань, які турбують студентів та запропонував шляхи їх вирішення.

  

 Зі звітом про стан виконання Колективного договору та плану роботи профкому за 2016/2017 рік виступив голова Первинної профспілкової організації Загородній В.Є., який зупинився на деяких, особливо важливих напрямках роботи профкому та окреслив головні положення Колективного договору, які мають важливе значення для життєдіяльності нашого університету.

 

Трудовий колектив університету під керівництвом президента університету С.В. Ківалова зумів не тільки створити матеріально-технічну базу і кращий колектив професорсько-викладацького складу, а вивів університет в лідери вищої юридичної школи України, отримав визнання у Європі !!

Доречно зазначити, що аналіз кадрового складу регіональних органів прокуратури України, поліції, податкової служби та митниці на півдні нашої держави укомплектовано на майже 40% випускниками нашого вузу.

Первинна профспілкова організація університету є об'єднаною та об’єднує працівників університету та студентів, щомісячні внески дають нам можливість використовувати їх:

1. На оздоровлення членів профспілки – у поточному 2017 році на базі відпочинку «Феміда» оздоровилися 343 людини, з них 90 студентів. Взяв на себе і сплатив вартість 85% кожної путівки.

Профком університету

Харчування та проживання обійшлося профкому в суму – 1,5 мільйона гривень.

2. Використовуючи свої повноваження, профком надає матеріальну допомогу членам профспілки, які мають потребу:

- в додатковому медичному лікуванні;

- сім'ям, де народилася дитина;

- на інші потреби.

На святкування Нового Року, новорічні та великодні подарунки дітям та внукам співробітників було витрачено значну суму коштів.

Ці заходи об'єднують і згуртовують колектив.

3. Особливо слід відзначити проведення культурно-масових заходів

Всього за рік проведено 90 заходів (з інформацією і фотозвітом про проведені заходи завжди  можна ознайомитися на сайті Профкому)

Окремо звернута увага на питання щодо умов проживання студентів в гуртожитках та на тих проблемах, які їх особливо хвилюють.

До прикладу: подача гарячої води, теплопостачання, дотримання внутрішнього розпорядку проживаючими в гуртожитках, факти антисанітарії,  благоустрою прилеглої території, тощо.

В складі профспілкової організації створено та діють 6 постійних комісій, зокрема: комісія соціального страхування; житлово-побутова; інформаційного забезпечення; з питань дотримання колективного договору;з культмасової та спортивної роботи.

Постійною комісією профкому відповідно до Правил квартирного обліку та Житловим кодексом України проводиться робота з вивчення житлово-побутових умов тих, хто звернувся з заявою про постановку на квартирний облік.

За звітний період комісії в основному виконували свою основну задачу, проте в нинішніх умовах потрібна активізація роботи по представництву трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

До Колективного договору нами не вносилися доповнення, а за цей період прийнято Галузеву угоду з Міністерством освіти і науки України, яка передбачає необхідність коригування чинного у Національному університеті «Одеська юридична академія» Колективного договору.

Профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» виконує свою роботу при взаємодії з обкомом профспілки, особисто з його головою Дубовик Ніною Олександрівною, що створює всі умови для виконання основних завдань, які стоять перед нами у відповідності до Статуту та Положення про Первинну профспілкову організацію університету.

На завершення було наголошено, що профком Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» життєздатний, а постійна співпраця з адміністрацією університету є гарантією виконання умов Колективного договору!!

В обговоренні звіту прийняла участь заступник голови профкому Скрипник М.О., яка підтримала доповідь голови профкому та зосередила увагу присутніх на тому, що наразі, у зв’язку із складною ситуацією в державі, значним підвищенням плати за комунальні послуги адміністрація університету також зазнає певних матеріальних труднощів. Це, в першу чергу, проявляється в  необхідності економії, в тому числі в необхідності відключення кондиціонерів у кабінетах співробітників, у підвищенні оплати за проживання в гуртожитках. Але це ніяким чином не відображається на виплаті заробітної плати та стипендій колективу університету: заробітні плати, надбавки, матеріальна допомога та стипендії виплачуються регулярно кожного місяця.

 

До обговорення також долучився голова житлово-побутової комісії Міняйлик М.М., який повідомив, що у короткий термін буде включена подача тепла у всіх корпусах університету, гуртожитках. Наразі, тепло не подається тільки у гуртожитках за: вул. Генерала Петрова,18 та вул. Тополева,8. Але у найближчий час ця проблема буде вирішена.

Голова комісії із соціального забезпечення Глиняна К.М. також виявила інтерес до обговорення, та проінформувала присутніх про правила постановки на квартирний облік. На сьогоднішній день комісія веде активну роботу з аналізу списку бажаючих стати на квартирний облік університету, досліджую документи, які були подані раніше. Враховуючи зміни у законодавстві, у тому числі і у житловому, необхідно оновити документи для постановки на квартирний облік та подати у найближчий час до комісії з соціального страхування.


З висвітлення основних проблемних питань серед студентського колективу виступила голова профбюро Факультету міжнародно-правових відносин Вавринчук А., яка повідомила, що серед студентів було проведено анкетування щодо основних проблемних питань у гуртожитках НУ «ОЮА».

  

Основними проблемними питаннями щодо яких виражають невдоволення студенти Національного університету «Одеська юридична академія» є: проблеми подачі теплої води та тепла в гуртожитках, доступ в гуртожитки після 23.00

До дискусії щодо основних проблемних питань щодо проживання у гуртожитках підключилась начальник юридичного відділу університету Прущак В.Є., яка повідомила наступне:

Проінформувала про Розпорядження Президента університету щодо допуску студентів у гуртожитки після 23.00 відповідно до якого, коменданти та вахтери всіх гуртожитків зобов’язані впускати студентів у приміщення гуртожитків після 23.00.

Також начальник юридичного відділу Прущак В.Є. повідомила про необхідність внесення доповнень до Колективного договору та висловила свої пропозиції на розгляд членів розширеного засідання, які були всіма схвалені та підтримані.

 

На засіданні виступила зі звітом голова ревізійної комісії Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» університету Волошина С.М., яка повідомила про результати перевірки використання коштів профсоюзної організації відповідно до кошторису доходів та розходів.

За висновками ревізійної комісії використання коштів Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» проводиться з додержанням кошторису на 2017 рік та у відповідності зі Статутом і Положенням про Первинну профспілкову організацію.

За активну участь в роботі Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» у 2017 році на засіданні профкому були вручені грамоти Обкому профсоюзу працівників освіти і науки: Скрипник М.О., Міняйлику М.М., Глиняній К.М., Владишевській В.В.

  

Розширене засідання профкому за участю Президента університету, академіка С.В. Ківаловим

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 05:37 Профком Профком   [ оновлено 26 жовт. 2017 р., 09:31 ]

25 жовтня 2017 року о 16.00 в Залі засідань Вченої ради відбудеться засідання Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія» за участю Президента університету, академіка С.В. Ківалова.

На порядку денному – звіт голови Первинної профспілкової організації Загороднього В.Є. про виконання плану роботи профкому за 2016/2017 навчальний рік, а також інші завдання в роботі Первинної профспілкової організації університету.

Довгоочікуваний запуск небесних ліхтариків

опубліковано 18 жовт. 2017 р., 06:45 Профком Профком   [ оновлено 18 жовт. 2017 р., 06:51 ]

До 20-річчя  НУ «ОЮА»

 

Профком Національного університету «Одеська юридична академія» шанує та продовжує традиції, які складались на протязі багатьох років у стінах рідної Альма Матер. Подія, яка відбулась 29 вересня на площі 10 квітня є, і маємо надію, що залишиться, нашою доброю традицією.

  29 вересня, профкомом був проведений вже такий довгоочікуваний запуск небесних ліхтариків, який зібрав рекордну кількість студентів, викладачів та навіть керівництво факультетів. За приблизними підрахунками на площі зібралось близько 800 людей. 

  З погодою не пощастило – зірвався сильний вітер та було досить прохолодно. Але це  ні краплі не завадило нашим студентам насолодитися теплою та сімейною атмосферою, яка панувала. У такі моменти люди зближуються, відчувають себе у колі рідних. 

  Десятки ліхтарів полетіли до неба, десятки людей знайшли собі нових друзів та знайомих.А виручені благодійні кошти були направлені на допомогу до Обласного притулку для неповнолітніх «Світанок» 4 жовтня. Адже було зібрано близько 7 тисяч гривень і закуплено усі обумовлені з керівництвом притулку речі.

  

  Щиро дякуємо усім за участь та за теплу, сімейну атмосферу.  Маємо надію, що протягом багатьох років студенти Національного університету «Одеська юридична академія» будуть дарувати людям посмішки та радісний настрій!

ВЕСЕЛІ СТАРТИ В НУ «ОЮА»

опубліковано 25 вер. 2017 р., 07:25 Профком Профком   [ оновлено 25 вер. 2017 р., 07:39 ]

Профком до 20-річчя створення НУ «ОЮА»

 

 

ВЕСЕЛІ СТАРТИ В НУ «ОЮА»

Традиційними і улюбленими багатьма студeнтами змагання  НУ «ОЮА» стали «Веселі старти», які  протягом шeсти років проводяться студентським профспілковим комітетом на  традиційному Тижні здоров'я. 

Отож, 20 вересня поточного року, на стадіоні  унівeрситeту зібралась, як завжди, вeличeзна кількість студентів – першокурсників, які стали головними гeроями дійства під назвою “Вeсeлі старти НУ ОЮА”.

Не мeнш радувала кількість вболівальників – студентів старших курсів, які прийшли підтримати улюблений факультет.

Визначити найшвидших, найвитриваліших, найспритніших  та найсильніших було вкрай складно, адже кожен факультeт викладався на повну, борючись за пальмову гілку першості.

   Як завжди, організацію заходу здійснювали  студенти Профбюро факультету адвокатури, які влаштували справді феєричне свято. Музика лунала  святково гучно, підтримувати пeршокурсників   прийшли студенти та члeни профкому всіх факультетів. Кричалки, плакати,  гул барабанів – чим тільки нe дивували групи підтримки. Навіть прeдставники багатьох деканатів нe залишили бeз  підтримки своїх  першачків.

    

В завзятих випробуваннях перше місце виборили  хлопці та дівчата з факультету міжнародно-правових відносин, з чим ми іх звичайно, вітаємо!

Другими стали першокурсники судово-адміністративного факультету.

Бронзу здобули студенти Інститут кримінальної юстиції. 

  

Насправді  ж головне – не перемога, а те, що ми всі разом чітко усвідомлюємо: спорт – це силаТаким чином профспілка об'єднує  всіх зі здоровим способом  життя, який традиційно культивує альма-матір!

    

Переможці отримали кубок, а за друге та третю місце були вручені грамоти Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія»!


 

Зустріч Президента університету С.В. Ківалова з трудовим колективом

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:22 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:35 ]

В колективі Національного університету «Одеська юридична академія» склалась добра традиція: зустріч керівництва університету із трудовим колективом напередодні нового навчального року. В рамках зустрічі, зазвичай, підводяться підсумки минулого року та окреслюються плани на майбутній рік.

29 серпня у актовій залі університету колектив університету зібрався для того, заслухати звіт президента університету С.В. Ківалова та голови профкому В.Є. Загороднього.

По традиції, відкрив захід президента університету С.В. Ківалов, який  підвів підсумки роботи минулого року та зазначив основні напрямки роботи на новий навчальний рік.


Сергій Васильович розповів про підсумки роботи вступної компанії, про нововведення, які були впроваджені в навчальний процес (нові спеціальності, перший в Україні мобільний додаток – гід по університету, центр тестування на поліграфі).

Перед трудовим колективом зі звітом виступив голова профкому Загородній В.Є., який розповів про стан виконання колективного договору в університеті. 


Всі учасники зібрання схвально прийняли висновки про те, що соціальний захист працівників університету забезпечується регулярною виплатою заробітної плати, наданням матеріальної допомоги співробітникам та студентам (за звітний період матеріальну допомогу отримали 151 члена профсоюзної організації), оздоровленням на базі «Феміда» (було оздоровлено 343 чол., із яких 90 студентів). Постійно проводиться робота зі студентами, які ініціюють та активно беруть участь у заходах, організованих адміністрацією університету за участю профкому, серед них: «Дебют першокурсника», «Знаю історію рідної Одеси» та безліч інших. Вживаються заходи щодо покращення умов проживання в гуртожитках та покращення харчування й стабілізації цін.

  

День фізичної культури та спорту з Профкомом НУ «ОЮА»

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:12 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 06:29 ]


9 вересня 2017 року члени Первинної профспілкової організації – студенти НУ «ОЮА» та МГУ зібрались у спортивному комплексі університету, щоб відсвяткувати День фізичної культури та спорту. 

Разом із студентами президент нашого університету Сергій Васильович Ківалов також прийняв участь у даному заході. На свято були запрошені усі бажаючі, які звісно ж не пожалкували.


    

Найбільш активну участь у святкуванні заходу прийняли члени профсоюзу таких факультетів: Судово-адміністративного факультету, Інституту кримінальної юстиції та Факультету цивільної та господарської юстиції.

Спільна зарядка, ігри у футбол, баскетбол і інші види спорту, у яких приймали участь хлопці, дівчата та навіть керівництво і викладачі, - сприяло підняттю настрою всім.


Профком – територія твоїх можливостей

опубліковано 12 вер. 2017 р., 03:00 Профком Профком   [ оновлено 12 вер. 2017 р., 03:03 ]

Сонячний день 7 вересня 2017 року урочистій обстановці актового залу НУ "ОЮА" пройшов під егідою Профкому НУ "ОЮА". Голови профбюро факультетів університету розповіли студентам, які нещодавно вступили до нас в університет, – першокурсникам, про активну діяльність профспілкової організації академії.

Незмінна і чарівна Марія Ракович разом з усіма заспівала гімн Профкому НУ "ОЮА", красиво та яскраво відкривши наш захід.

Урочисте відкриття зборів почалося також з привітань Голови профкому НУ "ОЮА" Загороднього В. Є., який своєю промовою, без перебільшення, надихнув кожного з присутніх в залі.


З чітко визначеними планами роботи профкому НУ «ОЮА» на маубутнє, виступила заступник голови профкому академії Андрєєва Ілона, яка привітала першокурсників зі вступом в члени відомої в місті профспілкової організації і побажала усім удачі, творчих ідей і реалізації нових проектів.

Весь захід супроводжувався виступами наших найталановитіших учасників художньої самодіяльності, з якими якраз працює Коваль Дара – голова культурного сектора, яка своєю промовою надихнула весь зал.


Також зі своїми привітаннями виступили голови профбюро факультетів – Гайдаржі Владислав і Вавринчук Адріана – представники профсоюзного активу Факультету міжнародно-правових відносин та розповіли про подорожі та оздоровлення наших студентів.

Про важливість благодійності та акціях профспілки в цьому плані студенти дізналися від голови профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюги Маргарити і Федана Стаса.


Голова профбюро Інституту кримінальної юстиції – Кравець Катерина поділилась інформацією про веселе студентське дозвілля і про Дебют 1 курсу, який відбудеться вже навесні 2018 року.

Жити без гумору, будучи студентом нашого університету, - це просто немжливо, а виступи команд КВН дають можливості для самореалізації в якості сценариста, ідейного і талановитого автора-письменника, а також незмінного актора улюбленого КВН клубу – про що розповіла голова профбюро Судово-адміністративного факультету Коваленко Ніна і пообіцяла підтримку і всіляке «сприяння розвитку здібностей наших першокурсників».

Захоплююче розповіла про майбутні заходи для студентів академії голова профбюро Факультету адвокатури – Матевосян Інеса.


Що ж, вітаємо вас, першокурсники, з початком навчального року! Побільше ідей, творчих проектів, ініціативних рішень. Успіхів!

1-10 of 254