Поїздка до дитячого будинку

До 20-річчя НУ «ОЮА»

 

Профком Національного університету "Одеська юридична академія", в черговий раз традиційно побував в Обласному притулку для неповнолітніх "Світанок", який знаходиться за адресою вул. Василя Стуса 2Б/9.

На кошти, які були зібрані під час Тижня Здоров’я, зокрема, під час акцій «День Посмішки» та «Благодійний запуск небесних ліхтариків», нашими студентами було закуплено для притулку: мило, зубні пасти, щітки, туалетний папір, ящик миючого засобу для посуду, пральний порошок, мочалки, перчатки, граблі, лопати, віники, мітли, 65 кг яблук, печиво, цукерки, ліки більш ніж на 1500 гривень, замки на двері, сода, мука. І це не весь перелік! 

   Крім цього знайшлося багато охочих поїхати і подарувати щось від себе. Кількість тих, хто відвідав дитячий притулок, була досить великою. Організатори навіть не підозрювали, що буде така кількість бажаючих допомогти тим, хто цього потребує.

   Дуже подобається те почуття, коли розумієш, що своїми зусиллями зміг подарувати маленьким людям трохи посмішок і щастя в їх тяжке життя. Чекайте нас ще, ми скоро обов'язково повернемося! Адже діти - найдорожче, що у нас є. І саме вони - наше майбутнє!

Тиждень здоров'я у Національному університеті "Одеська юридична академія"

опубліковано 11 трав. 2018 р., 08:32 Профком Профком

Профспілковий комітет Національного університету "Одеська юридична академія" завжди бере активну участь в студентському житті та щоразу проводить різноманітні заходи, спрямовані на навчальну, оздоровчу та спортивну діяльність студентів. Саме цей тиждень профком присвятив одному з найважливіших чинників нашого життя - Здоров'ю. Активісти нашого університету спланували яскраву та контрасну програму на увесь тиждень, яка урізноманітнена безліччю акцій, інформативних лекцій та заходів на просторах усіх факультетів нашої Alma Mater. 

Вдалим початком Тижня Здоров'я стала лекція від лікаря-інфекціоніста Студентської Поліклініки Людмили Кучеренко. На зустрічі із студентами лікар влучно та доступно розказала про головні аспекти здорового способу життя чи чинники, яких необхідно уникати, щоб не завдати шкоди здоров'ю. Лекції від лікарів, які працюють із молоддю, відіграють надзвичайно важливу роль для студентів, адже саме такі зустрічі формують світогляд кожного з нас. На лекції було розглянуто проблеми вживання алкоголю, наркотичних засобів та куріння і те, як це все може вплинути не лише на фізичний стан здоров'я, але й на психологічний і духовний. Протягом усієї лекції лікар підтримувала контакт зі студентами, обговорювала різноманітні теми та відповідала на питання. 

 

Також важливу частину лекції було присвячено таким захворюванням як ВІЛ та СНІД, причинам їх виникнення та способам уникнення хоча б найменших випадків зараження. Для подальшої профілактики студентам було вручено безліч листівок з інформацією про те, як поводити себе, щоб не бути інфікованим, а також із заходами, які необхідно дотримуватися у разі зараження. Також в ході лекції студентам роздали засоби контрацепції. 

Це була перша лекція в рамках тижня здоров'я, яка дала хороший старт для розуміння студентів про те, як уникати проблем із здоров'ям та дотримуватися здорового способу життя. Кожну пораду та вказівку лікаря було взято до уваги, задля власного майбутнього кожного із нас.

Необхідно пам'ятати, що для того, щоб бути здоровим, потрібно власні зусилля, постійні й значні. Замінити їх не можна нічим.

 

Поездка студентов-активистов профкома в биопарк

опубліковано 11 трав. 2018 р., 08:25 Профком Профком   [ оновлено 11 трав. 2018 р., 08:26 ]

3 мая для активистов Профкома и Студенческого совета НУ “ОЮА” была организована поездка в Одесский биопарк! Участники поездки разделились на две группы, каждая из которых смогла насладиться увлекательной экскурсией по основной части биопарка и великолепным сафари!

Сафари в Биопарке — совершенно новое и незабываемое приключение. Это экскурсия по дикой природе с опытным гидом, во время которой студенты наблюдали за львами, бизонами, ватусси, ламами, страусами и многими другими экзотическими животными. Здесь нет привычных вольеров с животными, а только просторный природный ландшафт, где животные имеют полную свободу действий и чувствуют себя как дома. 


  

Сафари происходило на специальном автомобиле по особенному маршруту, где ребята лицом к лицу встретились с самыми опасными хищниками и другими представителями дикой природы. Рейнджер, сопровождающий студентов на протяжении всего путешествия, рассказала все самые интересные подробности об обитателях биопарка и особенностях их поведения.

Экскурсии с профкомом – это не только незабываемые впечатления от новых знаний и открытие для себя чего-то нового. Это также теплая атмосфера, много знакомств и воспоминания на всю жизнь.

Люби профком, как он любит тебя!

Фестиваль з КВК на кубок Президента НУ “ОЮА” С. В. Ківалова

опубліковано 8 трав. 2018 р., 05:53 Профком Профком   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 05:54 ]

26 квітня у стінах Національного університету “Одеська юридична академія” за ініціативи студентського профкому вишу відбувся щорічний Фестиваль з КВК на кубок Президента НУ “ОЮА” С. В. Ківалова. Цьогорічний фестиваль відзначився деякими особливостями: дебютувала команда Дети маминых подруг” у складі студентів Юридичного коледжу. Хлопці та дівчата, незважаючи на те, що за віком не є рівнею студентам НУ “ОЮА”, все одно змогли показати якісний гумор, здивувати суддів та глядачів смішними жартами, та гідно представили свій навчальний заклад. 

Також, крім команд факультетів та інститутів НУ “ОЮА,” були присутні команди з Міжнародного гуманітарного університету, які на рівних умовах змагались з іншими учасниками та здобули декілька нагород.

Виступи оцінювала незалежна суддівська комісія та редактори фестивалю у складі минулорічних переможців багатьох одеських ліг - команд “Однако здравствуйте”, “Часы дали”, а також представників Студентської ради та Центру культури НУ “ОЮА”.

Глядачі отримали неабиякий заряд позитиву від виступів учасників фестивалю. 

Хочеться привітати переможців, студентів, які після трьох років участі у фестивалі, все ж здобули перемогу - команду факультету цивільної та господарської юстиції - “Соседи сверху”. 

Окрім цього, кожній з команд була присуджена особлива нагорода у певній номінації. Ці нагороди жюрі розподілили таким чином:

  

1.                «Команда-відкриття фестивалю» отримала команда «Діти маминих подруг» Юридичний коледж

2.                «Найкраща акторська гра» отримала команда «Сусіди зверху» факультет цивільної та господарської юстиції

3.                «Найкраща мініатюра» отримала команда «На два фронти» Міжнародний гуманітарний університет

4.                «Найкращий жарт» отримала команда «Необьяснимо ,но ми попробуем» факультет психології,політології та соціології

5.                «Найкраще відео-запрошення» отримала команда «Дефективное агенство» факультет міжнародно – правових відносин

6.                «Найкращий музичний виступ» отримала команда «Кто ети люди» Інститут кримінальної юстиції

7.                «Найоригінальніше почуття гумору» отримала команда «Карусель» соціально – правовий факультет

8.                «Кураж фестивалю» отримала команда «Люля и кебаб» Міжнародний гуманітарний університет

9.                «Найкраща командна робота» отримала команда «Факультет журналістиуи»

10.           «Приз глядацьких симпатій» отримала команда «Представте себе» судово – адміністративний факультет

«Яскравий образ» отримала команда «Не полний состав» факультет адвокатури 

Другий студентський турнір з мафії

опубліковано 8 трав. 2018 р., 05:49 Профком Профком   [ оновлено 8 трав. 2018 р., 06:02 ]

13 квітня за ініціативи профбюро факультету міжнародно-правових відносин відбувся Другий студентський турнір з мафії, у якому взяли участь студенти факультетів НУ “ОЮА”, а також, юридичного коледжу. 

Турнір був приурочений до п'ятниці 13 числа. Ця дата, як відомо за повір'ями несе неприємності та невдчі людям. Але студенти Юридичної академіі не дуже забобонні, і саме тому змогли вдало провести цей турнір. 

Хочеться привітати переможців гри - студентів соціально-правового факультету та факультету міжнародно-правових відносин. Вони виявили справжній професіоналізм та неабиякий розум, і саме тому здобули свої призові місця.

Ма́фія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Турнір з мафії – це надзвичайно корисна можливість проявити свої розумові здібності на практиці, поспілкуватися у колі однодумців та, навіть, знайти нових друзів!
 

Щодо оздоровлення та відпочинку дітей працівників НУ "ОЮА"

опубліковано 8 трав. 2018 р., 04:30 Профком Профком   [ оновлено 11 трав. 2018 р., 03:09 ]

Шановні колеги!

 

         Звертаємо вашу увагу, що відповідно до   постанови президії  обкому Профспілки від    26.04.2018   №   П-32 -4   «Про роботу   організаційних ланок Одеської обласної організації Профспілки з питань забезпечення  підготовки  та якісного проведення оздоровлення  і відпочинку дітей працівників освіти в літній період 2018 року»  до   14 травня необхідно  подати в профком уныверситету (каб. 12, ЦГЮ)  на придбання путівок в ДЗОВ «Знамя» та виділення дотації на придбання путівок у районні оздоровчі заклади.

 Оздоровлення дітей буде організовано в три зміни тривалістю по 14  календарних днів,  вартість путівки  –  3000 гривень:

 

Графік заїздів :

1 зміна  з 10.06 – 23.06.2018 р.

ІІ зміна з 26.06. -   09.07.2018р.

ІІІ зміна з 12.07 – 25.07.2018р.

Перший відкритий семінар Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України для Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія»

опубліковано 26 бер. 2018 р., 06:51 Профком Профком   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 10:00 ]

22 березня відбувся відкритий семінар від Голови Одеського обласного комітету Профспілки  працівників освіти і науки України Дубовик Ніни Олександрівни  та від заступника голови Обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича для профкому та профбюро університету у Зеленій Залі НУ "ОЮА".

На семінарі Заступник голови обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича підготував виступ для активістів профкому та студентів університету. Розглядались питання щодо соціально – економічного стану студентів,матеріальної допомоги, культурно – масової діяльності.

Були запрошені також представники профспілкових організацій різних університетів міста Одеси. До нас завітали Міжнародний гуманітарний університет, Одеський державний екологічний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури.

Кожному бажаючому було надано слово для виступу. Члени профкому інших університетів підготували доповіді про систему роботи профбюро та провели аналіз проведених заходів у 2017 році.


  

 Виступили, зокрема, і представники профкому Національного університету "Одеська юридична академія" – від факультетів МПВ, ФА та ЦГЮ, розказали про досягнення за минулий та поточний роки, а також розповіли про плани подальшого розвитку, організацію нових заходів та, передусім, про здійснення заходів щодо захисту прав студентів в Університеті.

Голова профбюро факультету міжнародно - правових відносин Колодійчук Вікторія виступила з доповіддю про основні аспекти роботи профкому з питань спорту та оздоровлення серед студентів. Голова профбюро факультету адвокатури Жовтан Олександр виступив з доповіддю про основні аспекти роботи профбюро у сфері туризму та художньої самодіяльності. Голова профбюро факультету цивільно – господарської юстиції  виступила з доповіддю про основні аспекти роботи профкому з питань навчальної дисципліни та поведінки в гуртожитках. idi-language:AR-SA'> та від заступника голови Обкому по роботі з молоддю Щедрова Ігоря Миколайовича для профкому та профбюро університету у Зеленій Залі НУ "ОЮА".

Дебют першокурсника" на "Кубок президента" Ківалова С.В.

опубліковано 26 бер. 2018 р., 05:33 Профком Профком   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 05:38 ]

Сьогодні 23 березня відбувся щорічний фестиваль "Дебют першокурсника" на "Кубок президента" Ківалова С.В.

Дебют першокурсника - щорічний захід для першокурсників університету, який дає їм можливість показати свої таланти і творчі здібності в різних сферах мистецтва. Вже більше 5 років студенти-першокурсники пробують себе на сцені університету, де розкривають свої здібності і таланти. 

Метою проведення Дебюту першокурсника є залучення першокурсників в суспільне життя університету. Дебют першокурсника допомагає не тільки розкрити таланти студентів, а й показати їм існуючі в університеті творчі об'єднання, учасниками яких їм пропонується стати.

 Цього року тему дебюту було обрано Культурна спадщина України. У ході цього за кожним факультетом було закріплено відоме місто України. У ході цього за кожним факультетом було закріплено відоме місто України. 

Профком НУ "ОЮА": Щиро вітаємо факультет міжнародно-правових відносин та їх місто Львів з перемогою у конкурсі “Дебют першокурсників” та бажаємо успіхів і творчого розвитку! 

Друге місце зайняв факультет журналістики з містом Херсон, студенти за короткий час створили справжню історію, а також отримали приз за найкращі костюми.

Третє почесне місце зайняв факультет адвокатури і їх місто Одеса.


   
Також профком НУ "ОЮА" та Президент університету Ківалов С.В нагородив Інститут Кримінальної юстиції та їх місто Запоріжжя з перемогою у номінації Найкращий танок. 

І нарешті довгоочікуваний приз глядацьких симпатій отримав факультет політології,психології та соціології. Усі у залі були зачаровані театральною виставою факультету. 
  

Рятівною силою в нашому світі є спорт

опубліковано 16 бер. 2018 р., 01:55 Профком Профком

"Рятівною силою в нашому світі є спорт - над ним, як і раніше, майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога",- відомий англійський письменник Джон Голсуорсі проголосив світові ці надзвичайно важливі та змістовні слова, які повинні закарбуватися у пам'яті кожної людини.

А й справді, спорт- це дисципліна, яка загартовує людей і робить їх сильнішими не лише в фізичному, а й духовності аспекті.
Саме тому Профспілковий комітет Національного Університету "Одеська юридична академія"
приділяє значну увагу на те, щоб студенти після тяжких навчальних буднів могли відпочити морально, займаючись спортом.

У стінах нашої «AlmaMater» відбулося багато спортивних заходів, які урізноманітнювали життя студентів та наповнювали їх найяскравішими фарбами.

Хорошим стартом спортивного життя на теренах Академії став «День Фізкультури», який був проведений 9 вересня. Програма  супроводжувалася ранковою зарядкою та пробіжкою.
Студенти з усіх факультетів зібралися для того, щоб активно розпочати новий навчальний рік, у чому їх підтримали викладачі університету, декани та Президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Васильович Ківалов.
Це стало чудовою можливістю познайомити першокурсників, які щойно увійшли у колію студентського життя, з традиціями нашого університету.

Досить клопітку роботу виконав Профспілковий Комітет вкінці вересня, коли традиційно в межах Університету проводиться "Тиждень Здоров'я". Головною метою цього проекту є дати зрозуміти кожному, що здоровий спосіб життя - це не тільки необхідно, а й цікаво та весело. Протягом цього тижня були проведені заходи, які відстоювали різні аспекти життя: ранкова зарядка серед факультетів університету, акція "Сигарету на цукерку", День посмішки, благодійний запуск небесних ліхтариків, а на завершення цього тижня відбувся один з найочікуваніших заходів - щорічна естафета "Веселі старти", яка відбулася 18 вересня!
Необхідно зазначити, що факультет міжнародно-правових відносин досить активно та успішно проявив себе на цій естафеті, та в кінцевому результаті отримав перемогу. Найкращим спортсменам було вручено кубок та призи.

Не менш насиченим виявився і жовтень, адже досить вдалим стартом було проведення присвяченого до Дня Юриста "Юридичного Квесту", який проходив на території університету, спорткомплексу, найближчих вулиць та парку Перемоги 6 жовтня 2017 року.
 Учасники квесту повинні були не лише показувати свої знання у сфері юриспруденції, вирішуючи різноманітні задачі та відповідаючи на каверзні і багатосторонні питання, а й проявити себе у спортивному плані, швидко добираючись на контрольні точки квесту. Переможцями даного квесту стала команда Інституту Кримінальної Юстиції. Таким чином можна побачити, що життя юриста повинне бути багатогранним і яскравим.

     Для досконалого проведення усіх заходів на найвищому рівні завжди вкладав свої сили, ідеї та безцінні поради декан факультету адвокатури, кандидат юридичних наук, доцент Хижняк Євгеній Сергійович.

Завершальною подією спортивного життя університету, яка була також організована профспілковим комітетом став Перший студентський турнір з баскетболу на кубок Президента НУ "ОЮА" С. В. Ківалова. Він був проведений у декілька етапів, на останньому була визначена трійка команд переможців - Інституту кримінальної юстиції, факультету міжнародно-правових відносин з капітаном Дмитром Гребенюком, а також факультету цивільної та господарської юстиції. Сергій Васильович особисто відвідав фінал кубку та нагородив переможців медалями та кубками.
     Наша Академія завжди пишалася успішними спортсменами, і щороку їх кількість зростає. Наші студенти щоразу дивують новими та вагомими спортивними досягненнями, які з пошаною закарбовуються в історії університету. Ми хочемо ще раз привітати команду судово-адміністративного факультету з перемогою в турнірі з футболу, а також команду інституту кримінальної юстиції як переможців турніру з баскетболу. Учасники змагань показали свої фізичні навички та вміння грати у команді, як єдине ціле, на досить високому рівні.

     Гордістю нашого університету є також студенти, які займаються спортом професійно і досягли вже достойного визнання не тільки на теренах України, а й закордоном. Студентка факультету адвокатури Кирєва Сабіна виборола звання майстра спорту з єдиноборства, а студент факультету міжнародно-правових відносин Гута Олег-майстер спорту міжнародного класу з тайландського боксу, двократний призер Чемпіонату Світу, двократний призер Чемпіонату Європи. Галина Ковальська, студентка Інституту Кримінальної Юстиції, має вагомий статус чемпіонка Європи по самбо, майстера спорту України міжнародного класу по самбо та чеспіонки Європи з пакратіону. Як правило, люди , які є сильні фізично, також є сильні духом, що є чудовою опорою успішного кар’єрного росту!

Роблячи підсумки спортивної роботи за перше півріччя, можна сказати, що спортивне життя університету досить активне та багатогранне, воно дає можливість кожному студентові показати свої навички та займатися улюбленим спортом.
З кожним роком масштаби спортивних заходів стають все більшими, адже спорт- це невід'ємна частина нашого життя, яка мотивує кожну людину рухатися до своєї цілі, вдосконалювати себе та розширювати світогляд.

Разом із спортом, на теренах Академії проводять ще безліч заходів, спрямованих на культурну діяльність студентів та розвиток художньої самодіяльності. Одним із прикладів є літературно-музичний вечір, який щомісяця проводять студенти факультету адвокатури, і запрошують до участі студентів з усієї Академії. На такому вечорі кожен має змогу поринути у хвилю натхнення та насолоди від творів як величних поетів, так і наших талановитих студентів.
     Також профком НУ ОЮА організовує поїздки, щоб об’єднати дух авантюризму студентів. Останньою з таких поїздок була подорож до Львова, яка запам’яталася нашим студентам своїми витонченими архітектурними пам’ятками, шикарними будівлями, запахом кави на просторих вулицях міста Лева та менталітетом галицької культури.

Профком запланував ще дуже багато заходів на наступне півріччя, спрямованих на спортивну та культурну діяльність, і ми маємо надію, що зможемо організувати їх на достойному рівні.
Без сумніву, майбутні адвокати, слідчі, прокурори, судді, поліцейські повинні не тільки володіти знаннями, а й розвивати себе в спортивному плані, щоб завжди бути у хорошій фізичній підготовці, адже це є також вагомим елементом у житті успішного правоохоронця.

Також від імені студентів хочемо висловити надзвичайну подяку Президенту Національного університету «Одеська юридична академія» Академіку С.В. Ківалову. Це людина, яка вклала багато сил для покращення життя студентів та розвиток позанавчальної діяльності, завжди давала цінні настанови та поради, підтримувала студентів у всіх їх починаннях і мотивувала на нові досягнення. Дякуємо за те, що Ви є прекрасним прикладом для наслідування для усіх студентів, адже своєю діяльністю Ви надихаєте кожного із нас рухатися вперед до своєї мети, ніколи не здаватися на шляху до перемоги. Саме цим Ви загартовуєте нас як професіоналів своєї справи і готуєте до клопіткої роботи у майбутньому.

     Кількість заходів, які відбуваються в нашому Університеті щоразу доповнюється, і наша велика університетська родина чекає нових студентів, чиї очі палають бажанням вчитися та жити яскравим життям студента Національного університету «Одеська Юридична Академія».
Наостанок хочеться сказати, що спорт-наше життя, кожен з нас будує свою історію. Підіймайтесь і біжіть! Чим дальше Ви будете бігти, тим цікавішим стане Ваше життя!

 

 

Автор статті-голова профбюро факультету адвокатури Жовтан Олександр Володимирович

Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

опубліковано 22 груд. 2017 р., 07:01 Профком Профком   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 05:49 ]Шановні члени профсоюзу

Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА»!

 

Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

Від щирого серця бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, великого людського щастя. Добробуту, благополуччя і Божої благодаті.

Нехай рік новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі.

Хай збудуться всі заповітні мрії, корисними справами наповнюється життя і кожен день дарує радість і наснагу у нелегкій праці на розвиток і укріплення нашого університету та на благо України!

 

З повагою,

Президент НУ «ОЮА» академік Ківалов С.В.

Профком НУ «ОЮА»   

                                                                                            

Поїздка до дитячого будинку

опубліковано 19 груд. 2017 р., 03:39 Профком Профком   [ оновлено 19 груд. 2017 р., 03:41 ]

14 грудня поточного року профспілковий актив Національного університету "Одеська юридична академія"  на чолі з головою профбюро Факультету цивільної та господарської юстиції Бендюгою Маргаритою Дмитрівною відвідали Одеський обласний дитячий будинок "Світанок", що знаходиться за адресою: вул. В. Стуса, 2б.

На благодійному аукціоні побачень, який проводився раніше, вдалося зібрати значну суму - 6265 грн, за яку кожній дитині було придбано новорічний подарунок (солодощі) та близько 40 кілограм фруктів.


   

Також було придбано засоби гігієни, яких потребують вихованці дитячого будинку та найнеобхідніші противірусні лікарські препарати.  Численну кількість іграшок та теплих речей було зібрано студентами НУ «ОЮА». Активісти ПРОФКОМ НУ «ОЮА» виявили бажання зробити діткам незабутнє свято і показали новорічну казку, в якій Святий Миколай роздавав подарунки.

 

Дитяча радість в очах стала підтвердженням того, що ми робимо все правильно і недарма. Це була надзвичайно натхненна  поїздка, як для діток так і для самих студентів.

Спілкування з цими дітьми відкрило для нас всю цінність щирості, простоти, любові, співчуття і присвячення себе іншим! ПРОФКОМ НУ «ОЮА», радий підтримці керівництва університету та висловлює щиру вдячність Президенту С. В. Ківалову та членам Президії профкому університету.

1-10 of 269