Порядок проведення звітно-виборної кампанії 2014

Профком Первинної профспілкової організації Національного університету "Одеська юридична академія" (далі - Профком університету) прийняв рішення про проведення звітно-виборної конференції Первинної профспілкової організації - 22 грудня 2014 року (початок о 12-00).

Відповідно до п. 1.2 Інструкції з проведення звітів і виборів у Профспілці працівників освіти і науки України, затвердженій Постановою Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 25.03.2014 року № П-27-2 (далі - Інструкції з проведення звітів і виборів), профкомом встановлена норма представництва на звітно-􏰀виборну конферен􏰀цію Профспілки:
  • 1 делегат від 25 членів Профспілки,
  • від структурних підрозділів з меншою чисельністю – 1 делегат.

В навчально-наукових та інших підрозділах чисельністю до 150 осіб проводяться звітно-виборні збори, за результатами яких складаються списки присутніх на зборах членів (за формою) та протоколи звітно-виборних зборів (за зразком №1).

Керуючись п. 1.2 Інструкції з проведення звітів і виборів, профкомом вирішено провести звіти і вибори профбюро, профгрупоргів та делегатів на звітно-виборну конференцію Первинної профспілкової організації університету у структурних підрозділах університету, де неможливо провести загальні збори членів Профспілки (через значну чисельність), на профспілкових конференціях таких структурних підрозділів:
  • Інститут прокуратури та слідства
  • судово-адміністративний факультет
  • факультет цивільної та господарської юстиції
  • соціально-правовий факультет
  • факультет міжнародно-правових відносин
  • факультет адвокатури
  • факультет правової політології та соціології
  • факультет журналістики
  • адміністративно-господарська частина.
На факультетах, інститутах проводяться спільні конференції (студентів і співробітників).

Профкомом встановлена норма представництва на конференціях вищезазначених підрозділів:
  • 1 делегат від 15 членів профспілки профспілкової групи відповідної академічної групи, кафедри, лабораторії чи підрозділу АГЧ,
  • від профспілкових груп з меншою чисельністю - 1 делегат.
У зв’язку з цим, проведення профспілкової конференції структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ) включає такі етапи:
  • І етап - проведення звітно-виборних зборів профспілкових груп:
    • скликання в кожній профспілковій групі (академічній групі, кафедрі, підрозділі АГЧ)  звітно-виборних зборів;
    • звітування та вибори групорга;
    • вибори делегатів на профспілкову конференцію структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ):
      • складання списку присутніх членів на звітно-виборних зборах (за формою);
      • складання протоколу звітно-виборних зборів профспілкової групи (за зразком № 2);
      • передача списку та протоколу профоргу факультету, інституту, АГЧ
  • ІІ етап - проведення профспілкової конференції структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ):
    • скликання профспілкової конференції структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ);
    • звітування та вибори профорга, профбюро структурного підрозділу;
      • складання списку делегатів профспілкової конференції структурного підрозділу (за формою)
      • складання протоколу мандатної комісії (за зразком)
      • складання протоколу лічильної комісії (за зразками)
      • складання протоколу профспілкової конференції структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ) (за зразком № 3)
      • складання витягу з протоколу профспілкової конференції структурного підрозділу (факультету, інституту, АГЧ) (за зразком № 4)
      • передача списку, протоколів мандатної, лічильної комісій, протоколу конференції та витягу з нього заступнику голови профкому Андреєвій Ілоні, а для АГЧ - голові профкому Пашковському Миколі.
  • ІІІ етап - проведення звітно-виборної конференції Первинної профспілкової організації університету (22 грудня 2014 року)
  145КБ версія 1 16 груд. 2014 р., 02:52 Mykola Pashkovsky
  51КБ версія 1 16 груд. 2014 р., 00:02 Mykola Pashkovsky